Aktivizam i mladi

Futsal play off: Studenti deklasirali VRANJANCE

Gradski klub malog fudbala Vranje u trećem meču polufinala play off faze šampionata Prve futsal lige na svom parketu izgubio je od ekipe FON iz Beograda sa 0:5, poluvreme 0:2.

Vranjanci su visok poraz doživeli od beogradskih studenata pred oko 2.000 gledalaca koji su razočarani napustili veliku dvoranu Sportske hale u Vranju kada su sudije odsvirale kraj utakmice, okončavši time učešće GKMF Vranje u play off takmičenju.

Gosti su zasluženo ostvarili plasman u finale play off-a gde će se sastati sa Loznicom Grad 2018 koja je u drugom susretu polufinala pobedila Konjarnik iz Beograda.

Strelci za goste iz Beograda bili su Pavlović u osmom i 38. minutu, Aleksić u 10. i Petrašević u 24. i 36. minutu.