Futsal: Loznica osvojila Kup – Priznanje FSS Vranjancima

KMF Loznica Grad 2018 osvojila je Kup Srbije u Sportskoj hali u Vranju, gde je u finalnom meču sa ekipom Novog Pazara slavila rezultatom 4:2, poluvreme 0:1.

Pred oko 500 ljubitelja malog fudbala, Lozničani su u drugom delu igre preokrenuli rezultat u svoju korist i anulirali prednost Pazaraca od jednog gola razlike u prvom poluvremenu.

Strelci za Loznicu bili su Perić u 33, Matijević u 35, 38. i 39. minutu, a za Novi Pazar pogotke su postigli Sadović u devetom i Vuletić u 40. minutu.

Pehar Kupa Srbije Loznici Grad 2018 predao je Bojan Pavićević, direktor Fudbalskog saveza Srbije za futsal i ženski fudbal.

Pavićević je za odličnu organizaciju finalne utakmice Kupa Srbije odao priznanje domaćunu, GKMF Vranje, uručivši plaketu Marjanu Đorđeviću, predsedniku kluba.