Futsal: Lep PAZAR Vranjanaca u Novom Pazaru

KMF Vranje je u petom kolu Prve futsal lige pobedio Novi Pazar u gostima rezultatom 2:1, poluvreme 1:1.

Pazarci su dobro otvorili meč u Hali sportova «Pendik», poveli su golom Mutavdžića u osmom minutu, ali je Trajković pet minuta kasnije izjednačio rezultat i postavio konačan rezultat prvog dela igre.

U nastavku je prikazana dinamična i borbena utakmica velikih rivala i sportskih prijatelja, šanse su se ređale na obe strane, ali je golman Vranjanaca Milan Tasić bio na visini zadatka i zasluženo poneo epitet igrača ovog susreta.

Gol odluke postigao je Trajković iz slobodnog udarca u 35. minutu i doneo KMF Vranje važna tri boda u šampionatu Prve futsal lige.

Vranjanci se posle ovog kola nalaze na sedmoj poziciji na tabeli sa šest bodova, a u narednom šestom kolu dočekuju ekipu Paleža iz Obrenovca, osmoplasiranu na tabeli sa šest bodova.