Futsal: KMF Vranje u derbiju ispustio pobedu u zadnjem minutu

Klub malog fudbala Vranje u odloženom meču trećeg kola Prve futsal lige, u derbiju sezone sa ekipom FON iz Beograda, igrao je nerešeno 2:2, poluvreme 0:1.

Vranjanci su pred velikim brojem gledalaca ispustili pobedu u poslednjem, 40. minutu susreta sa odličnim „studentima“ iz Beograda kojima su pomogle i sudije, načinivši dve kardinalne greške na štetu domaćih futsalera.

U izjednačenoj igri u prvom poluvremenu, Beograđanin Rajčević je doveo FON u voćstvo, izjednačio je Stojanović u 27. minutu, Dodić je doveo u voćstvo KMF Vranje golom u 32. minutu, a Ramić je u poslednjem, 40. minutu uspeo da poravna rezultat i izbegne poraz svog tima.

KMF Vranje posle susreta sa glavnim konkurentom za titulu prvaka i dalje drži lidersku poziciju na tabeli sa 19 bodova, dok FON na drugom mestu ima tri boda manje.

U devetom kolu Prve futsal lige, KMF gostuje u Nišu u petak 3. decembra, gde ga u hali Čair u 20,30 sati dočekuje ekipa Kalče, koja je poslednja na tabeli bez osvojenog boda.