Futsal: Goleada Vranjanaca

KMF Vranje je u 10. kolu Prve futsal lige pobedio Novi Sad rezultatom 9:2, poluvreme 5:0, i tako se u punoj meri revanširao Novosađanima za poraz u prvom kolu ovogodišnjeg šampionata u hali SPENS-a.

Vranjanci su ovaj meč praktično rešili u prvom delu igre kada su napravili prednost od pet golova razlike, a strelci su bili Trajković u drugom i 15. minutu, Aleksić u četvrtom, Nikolić u 10. i Dodić u 20. minutu.

U drugom delu igre Trajković je trećim golom u 22. minutu povisio na 6:0, Bosnić je u 23. smanjio na 6:1, na 6:2 u 27. minutu Žeravica je ublažio visoko voćstvo domaćih na 6:2, na 7:2 povisio je Petrović u 27, Nikolić je svoj drugi gol za 7:2 postigao u 33, a konačan rezultat postavio je Novosađanin Pavić autogolom u 36. minutu.

Posle ovog kola KMF Vranje je na šestoj poziciji na tabeli sa 15 bodova, a Trajković je drugi strelac šampionata sa 14 postignutih golova.

U narednom 11. kolu Prve futsal lige, u petak 16. decembra, KMF Vranje očekuje najteže gostovanje jeseni, meč sa Loznicom Grad 2018 koja je prva na tabeli sa 22 osvojena boda.