Fudbal: Nišlije za jedan gol uspešnije od komšija iz Surdulice

Prijateljski susret u okviru priprema za šampionat Super lige između Radničkog iz Niša i Radnika iz Surdulice završen je na Čairu pobedom Nišlija od 1:0, poluvreme 1:0.

Jedini gol na ovom zaniljivom i dinamičnom meču postigao je Petrov u 34. minutu na centaršut Pejovića.

Domaći tim je bio nešto bolji od gostiju iz Surdulice, nekoliko prilika propustili su Marjanović, Kolaković i Milošević, a Surduličani su zapretili golu Nišlija preko Milića koji je u nastavku utakmice i zatresao prečku Radničkog.

Novi trener Radnika Zoran Ljubinković iskoristio je prijateljski meč sa Radničkim u Nišu da isproba 19 fudbalera na koje računa na startu šampionata Super lige 29. jula.

Surduličani su meč sa Nišlijama započeli u sledećem sastavu: Ranđelović, Oreščanin, Milić, Mitošević, Abubakar, Bogdanović, Duronjić, Čumić, Hajdarević, Kadijević, Vranjanin.

Igrali su još: Gašić, Martinković, Stojanović, Bajić, Velikić, Anđelković, Gvozdenović i Stojković.