Dinamo prokockao bod u 80. minutu

Vranjski Dinamo je u 12. kolu Srpske lige «Istok» poražen na stadionu «Jumka» u Vranju od Timočanina iz Knjaževca sa 0:1, poluvreme 0:1.

Gol odluke postigao je Milojković u 15. minutu, a svi kasniji pokušaji da se spase makar bod završeni su neuspešno za Vranjance.

Najveću priliku za izjednačenje i eventualni preokret imao je napadač Dinama Veličković u 80. minutu, kada je dosuđen jedanaesterac za Vranjance, ali je golman gostiju Nakić odbranio šut Dinamovog špica i tako sačuvao tri boda za Knjaževčane.

Ilustracije FOTO Info Vranjske

Dinamo se posle ovog kola našao na 15. mestu na tabeli Srpske lige «Istok» sa sedam osvojenih bodova.

U narednom 13. kolu vranjski srpskoligaš gostuje u Paraćinu gde će igrati protiv domaćeg Jedinstva, tima koji je šesti na tabeli sa 19 bodova.