Dinamo pao u Mrštanu

U 8. kolu Srpske lige „Istok“ vranjski Dinamo poražen je u Mrštanu, od domaćina, leskovačke Dubočice sa 2: 0.

Oba gola dao je Dušan Savić, najpre u 12.  a onda i iz penala u 28. minutu.

Vranjanci proklinju zlu sudbinu jer su već u 15. minutu mogli da izjednače. Smušena odbrana domaćina je ostavila golmana Mladenovića bez zaštite pa su čak trojica momaka iz Dinama dobili priliku da iz blizine zatresu mrežu. Prvi pokušaj je završio odbijanjem lopte od prečke, posle drugog dosuđen je samo korner. Za još jednom kolosalnom prilikom žaliće u analizama gosti iz Vranja. Posle opravdano dosuđenog jedanaesterca, u prvom minutu nadoknade rezervista Miloš Savić dobio je priliku za počasni pogodak, ali je golman Miodrag Mladenović ipak odbranio penal – piše na portalu „Sportska strana juga“.

U 8. kolu domaća Pčinja osvojila je bod protiv Rembasa – 1:1, četvrtim remijem u prvenstvu.

Pčinja za sada nema ni jednu pobedu i još uvek tavori pri dnu tabele.

U narednom, 9. kolu, Dinamo dočekuje ekipu Meševa, dok Pčinja ide u goste Timočaninu.