Vranjanke lako sa Negotinkama

ŽOK Vranje, OK Vranje

ŽOK VranjeVRANjE – HAJDUK VELjKO 3:0 (25:9, 25:8 25:21)

Igrano u maloj dvorani Sportske hale u Vranju. Gledalaca: 150. Sudije: Stefan Simonović i Tijana Ilić (oboje iz Beograda). Meč trajao: 60. minuta.

VRANjE: Andonović, Nedeljković, Pozdnjakov, Veličković, Aleksić, Marković, Zarev, Dragana Trajković, Rangelov, Janjić, Stoiljković, Tamara Trajković.

HAJDUK VELjKO: Krčmarević, Stakić, Prnić, Novaković, Radovanović, Videnović, Radmanović, Bacikić, Marinković, Ostojić.
Igračica utakmice: Anđela Stoiljković (libero, Vranje).

Za tačno 60 minuta, Vranjanke su apsolvirale tim Hajduk Veljka iz Negotina. Slabašne gošće bile su svesne poraza, jer Vranjanke koje zauzimaju drugo mesto na tabelu su daleko kvalitetniji sastav. Uz ovu pobedu išao je i odličan rezultat u Nišu, gde je gradskom derbiju tim Desetke savladao vodeći Milenijum pa sada Vranjanke zaostaju samo jedan bod, pa posle narednog kola mogu da preuzmu čelnu poziciju na tabeli.

Rezultati 10. kola: Desetka – Milenijum 3:0, Majdanpek FBC – Leskovac 0:3, Mladost – Bor 0:3, Vranje – Hajduk Veljko 3:0. Meč između Studenta i Kuršumlije igra se večeras u Nišu sa početkom u 18. časova.
U narednom 11. kolu (27. februara) sastaju se: Vranje – Desetka, Hajduk Veljko – Student, Kuršumlija – Mladost, Bor – Majdanpek FBC, Leskovac 98 – Milenijum.

OK VranjeDRUGA MUŠKA ODBOJKAŠKA LIGA – ISTOK

Važna pobeda zmajeva

VRANjE – Hajduk Veljko 3:1 (25:21, 25:17, 28:30, 25:11)

Igrano u maloj dvorani Sportske hale u Vranju. Gledalaca: 150. Sudije: Tijana Ilić i Stefan Simonović (oboje iz Beograda). Meč trajao: 103. minuta.

VRANjE: Nedeljković, Petrov, Stojanović, Mladenović, Milan Ristić, Deljanin, Ranđelović, Dojčinović, Tasić, Milošević, Trajković, Vladimir Ristić. Trener: Slađan Radenković.

HAJDUK VELjKO: Veličković, Stojanović, Stefan Tomić, Radulović, Dušan Tomić, Milan Vasić, Ranđelović, Canić, Struglec, Stanković, Srbijak. Trener: Marko Vasić.

Igrač utakmice: Mirko Tasić (primač, OK Vranje).

U borbi za opstanak u drugoligaškom karavanu, odbojkaši Vranja zabeležili su pobedu nad Hajduk Veljkom iz Negotina od 3:1. Popularni vranjski ,,zmajevi“ dominirali su u prva dva seta. Kapiten Viktor Petrov i Nikola Ranđelović lako su razbili blok gostiju i prva dva seta su dobijena bez nekog većeg napora. U trećem, gosti dolaze sebi i igrajući poen za poen dobijaju set sa 30:28. Međutim, iskusni Petrov i drugovi nisu dozvolili iznenađenje. U subotu na svom parketu od 20 časova će odmeriti snagu sa odbojkašima niške Desetke, trener Radenković očekuje da njegovi odbojkaši zabeleže drugu uzastopnu pobedu.

Rezultati 10. kola: Desetka – Milenijum 2:3, Topličanin – Timok 2:3, Toplički Vitezovi – Borac 1:3, Jagodina – Dubočica 3:1, Vranje – Hajduk Veljko 3:1.
U narednom 11. kolu (28. februara) sastaju se: Vranje – Desetka, Hajduk Veljko – Jagodina, Dubočica – Toplički Vitezovi, Borac – Topličanin, Timok – Milenijum.