Radost Bečejaca u Vranju

Neuspešan debi: Trandafilovski

Neuspešan debi: TrandafilovskiVRANjE – BEČEJ 2:3 (1:0)

Igrano u velikoj dvorane hale Sportova u Vranju. Gledalaca: 400. Sudije: Sreten Vasić (Niš), Goran Radulović (Prokuplje) i Dejan Stajić (Vranje) po 8. Strelci: 1:0 Predrag Nikolić u 20, 1:1 Igor Šošo u 24, 2:1 Igor Stojanović u 29, 2:2 Milan Živić u 35, 2:3 Dragan Tomić u 38. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Vranje 5 (2+3), Bečej 7 (4+3).
VRANjE: MILAN TASIĆ 7, PREDRAG NIKOLIĆ 7, DEJAN KRSTIĆ 7, DANIJEL STOŠIĆ 7, IGOR STOJANOVIĆ 7, Igor Trajkovski 7, Stefan Stevanović 7, Igor Stojković 7, Nikola Dodić 7, Stefan Trandafilovski 7.
BEČEJ: NIKOLA JOSIMOVIĆ 8, IGOR ŠOŠO 8, MILAN ŽIVIĆ 8, IGOR JANČEVSKI 7, STEFAN STANOJEVIĆ 7, Marko Tepavčević 7, Dragan Tomić 8, Simeun Kopanja 7.
Igrač utakmice: Milan Živić (Bečej).
Gosti iz Bečeja su još jednom pokazali da su bolji i kvalitetniji tim od Vranja. Posle jesenjeg trijumfa kod kuće, slavili su minimalnu, ali zasluženu pobedu i u Vranju. U prvom poluvremenu su propustili pet stopostotnih zicera, dok ih je na 38 sekundi pre odlaska na odmor lepim golom kaznio kapiten domaćih Predrag Nikolić. Međutim, u nastavku, reprezentativac Srbije Igor Šošo u 24. minutu izjednačava na 1:1. Pet minuta kasnije Igor Stojanović postiže pogodak i svoj tim vraća u igru. Ipak, Bečejci se ne predaju. Milan Živić u 35. minutu izjednačava na 2:2, a Dragan Tomić na dva minuta pre kraja postiže pobedonosni pogodak za svoj tim. Domaći su pokušavali da sa kompletnom trojkom izjednače rezultat i tako osvoje bod, međutim Bečejci su se znali odbraniti, pa su iz Vranja otišli kući pevajući.

Rezultati 12. kola: Mungosi – Vinter sport 7:2, Novi Pazar – Kopernikus 3:0, Kalča – Smederevo 1:4, Vranje – Bečej 2:3, Nova Pazova – Sas 4:2. Meč Fontana – Ekonomac igra se večeras u 19. časova.
U narednom 13. kolu (od 20. do 23. februara) sastaju se: Nova Pazova – Mungosi, Sas – Vranje, Bečej – Kalča, Smederevo – Novi Pazar, Kopernikus – Fontana, Ekonomac – Vinter sport.