Uspeo revanš Vranjanaca

Žestoka borba, Pobeda u drugom poluvremenu

Žestoka borbaDINAMO – MORAVAC (Mrštane) 2:0 (0:0)

Igrano na Gradskom stadionu. Gledalaca: 50. Sudija: Miroslav Dimitrijević (Bujanovac) 8. Strelci: Branislav Ristić u 50. i Aleksandar Donić u 77. minutu. Žuti karton: Nikola Stojanović (Dinamo).

DINAMO: Dušan Stanković 7, Nikola Stojanović 7, Stojković 7, Vukašin Stojanović 7, Mihajlović 7, Stojemnović 7, Stefan Stanković 7 (od 57. Milanović 7), Andrejević 7 (od 63. Mitić 7), Jovanović 7 (od 71. Donić -), Ristić 8 (od 84. Antonijević -), Stamenković 8 (od 87. Anđelković -).

MORAVAC: Cakić 6, Stefanović 6 (od 70. Petković -), Filipović 6, Djorđević 6, Filip Kostić 6, Mihajlović 6, Marko Kostić 6, Blagojević 6, Nenad Stojanović 6, Aleksandar Stojanović 6, Marković 6.

Igrač utakmice: Stefan Stamenković (Dinamo).

Omladinci Dinama revanširali su se vršnjacima Moravca iz Mrštana za jesenji poraz na njihovom terenu. Od samog početka fudbaleri Dinama diktirali su tempoa za pobedu bila su dovoljna dva pogotka: najpre je Branislav Ristić u 50. minutu posle lepe akcije matirao Dragana Cakića, a konačan rezultat postavio rezervista Aleksandar Donić golom u 77. minutu.

Pobeda u drugom poluvremenuFUDBAL: KADETSKA LIGA FS RIS

Arsić presudio Moravcu

DINAMO – MORAVAC (Mrštane) 4:3 (1:2)

Igrano na Gradskom stadionu. Gledalaca: 50. Sudija: Jovan Djorđević (Vranje) 8. Strelci: Miljan Stajić u 33, Vladimir Stoiljković u 47, Nikola Stošić u 68. i Aleksandar Arsić u 74. minutu za Dinamo, a Miloš Mitić u 16. iz jedanaesterca, Nemanja Kocić u 20. i Milan Djenić u 69. minutu za Moravac. Žuti kartoni: Anđelković, Stajić, Arsić (Dinamo), Stošić, Ilić (Moravac).

DINAMO: Anđelković 7, Stojanović 7 (od 70. Krstić -), Jovanović 7 (od 70. Djorđević -), Stajić 8, Milenković 7, Cvetković 7, Stoiljković 8, Arsić 8 (od 80. Nikolić -), Stošić 8 (od 85. Milenković -), Hristić 8 (od 85. Ristić -), Stamenković 7 (od 46. Jevtić 7).

MORAVAC: Andrej Mitić 7, Ivanović 7, Predrag Stojanović 7, Miloš Mitić 7,5, Bratislav Stojanović 7, Stošić 7, Ilić 7, Djenić 7,5, Kocić 7,5, Mirković 7, Nikolić 7 (od 85. Cvetković).

Igrač utakmice: Aleksandar Arsić (Dinamo).

Odavno na Gradskom stadionu u Vranju nije viđen bolji, a ujedno i dramatičniji meč u kojem su akteri bili kadeti Dinama i Moravca iz Mrštana. Gosti su poveli u 16. minutu iz jedanaesterca koji je realizovao Miloš Mitić. Samo četiri minuta kasnije Nemanja Kocić izmiče odbrani domaćih i povisuje na 2:0. Od tog trenutka kadeti Dinama kreću na sve ili ništa. U 33. minutu Miljan Stajić smanjuje na 2:1, a Vladimir Stoiljković poravnava na 2:2. U 68. minutu Nikola Stošić uspeva da postigne pogodak i dovede svoj tim u voćstvo – 3:2. Međutim, radost je trajala samo jedan minut, Milan Djenić postiže pogodak – 3:3. Pet minuta kasnije Aleksandar Arsić postiže fantastičan gol, prekraćuje muke svom timu i donosi pobedu – 4:3!

PČINjSKA OKRUŽNA LIGA
Pčinja duboka za Banjčane
Rezultati 25. kola: Vihor – Tršnjevka 3:0, OFK Pavlovac – OFK Alakince 3:2, Besa 2005 – Ternoci 3:1, Mladost (S) – Biljača 4:3, Morava – Levosoje 4:1, Nebeski anđeli – Čelik 5:1, Pčinja – Vranjska Banja 3:0. U ovom kolu slobodna je bila Mladost iz Bosilegrada.
U narednom, 26. kolu (17. i 18. maja) sastaju se: Trešnjevka – Pčinja, Vranjska Banja – Nebeski anđeli, Čelik – Morava, Levosoje – Mladost (S), Biljača – Besa 2005, Ternoci – Mladost (B), OFK Alakince – Vihor. U ovom kolu slobodan je OFK Pavlovac