Dinamo bolji u gradskom derbiju

Kadeti

KadetiOFK VRANjE – DINAMO 0:5 (0:1)

Igrano na stadionu Pamučnog kombinata «Jumko». Gledalaca: 80. Sudija: Nikola Ničić (Vranje) 8. Strelci: Stajić u 20. i 80, Arsić u 55, Mitić u 81. i Jevtić u 82. minutu. Žuti kartoni: Vasić, Jovanović, Stošić (OFK Vranje), Stoiljković (Dinamo).

OFK VRANjE: Mladenović 5, Cvetković 5, Nikola Jovanović 5, Stajić 5, Martin Stošić 5, Miletić 5, Vasić 5, Aleksandar Stošić 5, Kačarević 5, Nikola Jovanović 5, Vučković 5.

DINAMO: Dodić 7, Mitić 7, Stojanović 7, Cvetković 7, Milenković 7, Ristić 7, Stoiljković 7, Arsić 7 (od 50. Jevtić 7), Stošić 8, Hristić 8, Stajić 8.

Igrač utakmice: Miljan Stajić (Dinamo).

Fenomenalnom igrom kadeti Dinama naneli su težak poraz vršnjacima iz OFK Vranje, savladavši ih sa 5:0.

FUDBAL: LIGA PETLIĆA FS RIS

Dinamu sasečena krila

JAGODINA – DINAMO 2:1 (1:0)

Igrano na igralištu Dragocveta. Gledalaca: 50. Sudija: Borko Mijajlović (Jagodina) 8. Strelci: Veljko Jovanović u 28. minutu iz jedanaesterca i Lazar Dimitrijević u 40. minutu za Jagodinu, a Mateja Jovčić u 58. minutu za Dinamo.

JAGODINA: Miletić 7, Nedeljković 7, Ralević 6 (od 56. Gajić -), Jovan Živković 7, Fremić 7, Stanković 7, Stanojević 6 (od 50. Mladenović -), Milosavljević 6 (od 57. Vučić -), Dimitrijević 7, Jovanović 7, Inić 7 (od 55. Nikola Živković -).

DINAMO: Ristić 6, Novaković 6 (od 52. Mitić 6), Stoiljković 6, Ilić 6, Vučković 6, Veličković 6, Popović 6, Milenković 6 (od 54. Rašić -), Trajković 6, Petrović 6, Jovčić 7.

Igrač utakmice: Lazar Dimitrijević (Jagodina).

FUDBAL: OMLADINSKA LIGA FS RIS

Vranjanci pali u Žitorađi

ŽITORADjA – DINAMO 3:2 (1:0)

Igrano na stadionu u Žitorađi. Gledalaca: 100. Sudija: nemanja Mitrović (Prokuplje) 8. Strelci: Stefan Jovanović u 20, Filip Kitanović u 77. i Aleksandar Filipović u 90. minutu za Žitorađu, a Aleksandar Dončić u 57. i Nikola Ristić u 86. minutu za Dinamo. Žuti kartoni: Mihajlović i Jovanović (Žitorađa), Ristić (Dinamo).

ŽITORADjA: Stošić 6 (od 46. Veljković 7), Aleksandar Mihajlović 7, Ćirić 7, Cvetanović 7, Nemanja Jovanović 7, Todorović 7, Stefan Jovanović 7, Stevanović 6 (od 65. Tomislav Mihajlović 6), Filipović 8, Kitanović 8, Stanković 7 (od 85. Marjanović -).

DINAMO: Stamenković 7, Mitić 6 (od 68. Antonijević -), Nikola Stojanović 7, Cvetković 7, Stojmenović 7, Milenković 7, Vukašin Stojanović 6 (od 46. Stoiljković 7), Stojković 6 (od 60. Nikola Ristić 7), Stanković 6 (od 53. Donić 7), Branislav Ristić 6 (od 48. Jovanović 7), Stamenković 7.

Igrač utakmice: Aleksandar Filipović (Žitorađa).

Omladinci Dinama uspeli su da preko Nikole Ristića izjednače na 2:2, a onda u poslednjim sekundama susreta, Aleksandar Filipović pogađa mrežu Vranjanaca za konačnih 3:2.

FUDBAL: PIONIRSKA LIGA FS RIS

Radost u Jagodini

JAGODINA – DINAMO 1:3 (0:0)

Igrano na igralištu Dragocveta. Gledalaca: 100. Sudija: Borko Mijajlović (Jagodina) 8. Strelci: Mihajlović u 67. za Jagodinu, a Savić u 52, Vasiljević u 58. i Ristić u 65. minutu za Dinamo.

JAGODINA: Milojević 6, Djolić 6 (od 60. Veljković 6), Panić 6 (od 75. Stanojević -), Stojanović 6, Ilić 6, Nikolić 6, Marinković 6 (od 60. Živanović -), Mitić 6, Maljković 6, Sofronijević 6, Milosavljević 6 (od 55. Mihajlović 7).

DINAMO: Mihajlović 7, Vasiljević 7, Stošić 7 (od 51. Stanisavljević 7), Arsenović 7, Janković 7 (od 67. Petrović -), Cvetković 7, Savić 7, Stanojković 7, Djorđević 7, Spasić 7, Kitanović 7 (od 50. Ristić 7).

Igrač utakmice: Lazar Ristić (Dinamo).

Boljom igrom u drugom poluvremenu, pioniri Dinama slavili su pobedu u duelu sa vršnjacima Jagodine. Strelci za Vranjance bili su Nikola Savić u 52, Aleksandar Vasiljević u 58. i rezervista Lazar Ristić u 65. minutu. Počasni gol za domaćina postigao je Pavle Mihajlović u 67. minutu.