Lako sa Lebančanima

Gotovo za sat vremena,

Gotovo za sat vremenaMLADOST – RADAN (Lebane) 3:0

Igrano u Maloj dvorani Sportske hale u Vranju. Gledalaca: 200. Sudije: Stanković i Cvetanović (obojica iz Leskovca). Meč trajao: 67 minuta.

MLADOST: Dimčić, Cvetković, Tomić, N. Radenković, P. Radenković, Ranđelović, Miljan Djorđević, Milan Djorđević, Živković, Stojković, Nakić, Ristić.

RADAN: Stanković, K. Cvetković, Ceković, Miljković, Bogdanović, Polić.

Igrač utakmice: Stojković (Mladost).

Cela priča oko pobede trajala je 67 minuta. Presudni momenti bili su iskustvo i bolja igra na mreži odbojkaša Mladosti.

Rezultati 6. kola: Desetka – Pirot 3:0, Milenijum – Niš 3:2, Jagodina – Hajduk Veljko 3:1, Mladost – Radan 3:0. Meč Borac – Topličanin nije igran.
U narednom, 7. kolu (30. novembra) sastaju se: Radan – Desetka, Hajduk Veljko – Mladost, Niš – Jagodina, Topličanin – Milenijum, Pirot – Borac.

ODBOJKA: DRUGA LIGA  ISTOK  (Ž)

Igra nerava

VRANjE – LE 016 3:2

Igrano u Maloj dvorani Sportske hale u Vranju. Sudije: Vladimir Stanković i Miroslav Cvetanović (obojica iz Leskovca). Delegat: Slađana Božić (Niš). Meč trajao: 115 minuta.

VRANjE: Stefana Trajković, Andonović, Milica Trajković, Pozdnjakov, Jakšić, Marković, Mikić, Rangelov, Djorđević, Manasijević, Stojiljković, Tamara Trajković.

LE 016: Kankaraš, Mitrović, Stamenković, T. Janković, Bubnjević, Nikolić, Ćurčić, S. Stamenković, Djorđević, Krstić, Gorčić

Igračica utakmice: Aleksandra Mikić (primač Vranje).

Kakav meč, strašan meč! Gotovo dva puna časa bespoštedne igre na mreži i oko nje. Staro rivalstvo između Vranjanki i Leskovčanki dodatno je podigao adrenalin i prvi set domaće su dobile sa 25:21. Gošće su uzvratile – 17:25. U trećem setu Vranjanke ponavljaju igru iz prvog i dobijaju sa 25:21. Međutim, uporne Leskovčanke u četvrtom setu poravnavaju na 2:2. Ostao je peti, odlučujući koji ne samo da je bio iscrpljujući za igračice, već i za dvestotine navijača koji nisu mogli da sede od nervoze. U tom odsudnom setu išlo se poen za poen, da bi zahvaljujući jačim nervima odbojkašice Vranja set dobile sa 16:14!

Rezultati 6. kola: Majdanpek FBC  – Jagodina 2:3, Bor – Paraćin 3:0, Milenijum – Topličanin 3:0, Leskovac 98 – Hajduk Veljko 3:0, Vranje – LE 016 3:2.
U narednom 7. kolu (30. novembar) sastaju se: LE 016 – Majdanpek FBC, Hajduk Veljko – Vranje, Topličanin – Leskovac 98, Paraćin – Milenijum, Jagodina – Bor.

ODBOJKA: MEDjUOKRUŽNA LIGA – JUG  (M)

Nejaka preševska Flaka

VRANjE – FLAKA (Preševo) 3:0

Igrano u Maloj sali Sportske hale u Vranju. Gledalaca: 50. Sudije: Miljan Djorđević i Aleksandar Aleksić (obojica iz Vranja). Meč trajao: 56 minuta.

VRANjE: Djorić, Petrov, Nedeljković, Stojanović, Mladenović, Deljanin, Smiljković, Milošević, Trajković, Ristić, Manasijević. Trener: Slavoljub Stojanović.

FLAKA: D. Nikolić, F. Haliti, Destani, D. Haliti, M. Nikolić, Demiri, Salihu. Trener: Bekim Haliti.

Igrač utakmice: Vujadin Deljanin (tehničar Vranje).

Vranjanci nisu imali mnogo problema sa Flakot iz Preševa. Boljom igrom na mreži uspeli su da ih dobiju za rekordnih 56 minuta. Poseban ton u pobedi domaćina dao je tehničar Vujadin Deljanin.