Prokockane šanse za poraz

Kazna zbog promašaja, Petrović zakucava Zaječarce

Kazna zbog promašajaDINAMO – TIMOK 1:2 (1:0)

Igrano na Gradskom stadionu u Vranju. Gledalaca: 50. Sudija: Jovan Djorđević (Vranje) 7. Pomoćnici: Miloš Dimitrijević (Bujanovac) i Dejan Dimitrijević (Vranje). Delegat: Boža Tomić (Vranje). Strelci: Nikola Stošić u 15. minutu za Dinamo, a Miloš Nikolić u 82. i Nemanja Jelenković u 85. minutu iz jedanaesterca za Timok. Žuti kartoni: Ristić, Cvetković, Milenković (Dinamo), Joković, Jokić (Timok).

DINAMO: Šešivarević 7, Stevanović 7, Stojanović 7 (od 86. Anđelković -), Ristić 7, Cvetković 7, Milenković 7, Stamenković 7, Arsić 7 (od 80. Savić -), Stoiljković 7, Hristić 7, Stošić 7

TIMOK: M. Petrović 7 ( od 49. Mančić 7), Koravović 7, Šurkić 7, Jeremić 7 (od 66. Nešić 7), Radicović 7, Tomić 7, Joković 7 (od 71. Jokić -), S. Petrović 7, Jelenković 7, D. Petrović 7 (od 80. Zdravković-), Nikolić 8.

Igrač utakmice: Miloš Nikolić (Timok).

Neverovatno je koliko su prilika propustili  Stoiljković, Hristić i Stošić pred golom Zaječaraca. A po pravilu kada se šanse ne iskoriste stigne kazna. U 82. minutu Miloš Nikolić je izjednačio na 1:1, a tri minuta kasnije Nemanja Jelenković iz jedanaesterca postiže pogodak i donosi pobedu svom timu od 2:1.

ZORAN STANOJKOVIĆ, TRENER
SUDIJE TREBA PROTERATI
– Sudijska trojka na čelu sa Jovanom Djorđevićem nas je uništila i mi smo zbog njih izgubili utakmicu. Najdrastičnija povreda fudbalske igre učinjena je u 85. Minutu, kada je dosuđen nepostojeći penal za goste. Ovo je bruka i sramota i mi smo prosto žrtve sudijske nepravde.
Odmah po završetku susreta sa Zaječarcima, otpočeo je žestok verbalni duel na relaciji trener Stanojković – sudijska trojka. Trener vranjskih kadeta uputio je seriju pogrdnih reči svoj trojici sudija, «da su naduvani ćurani» i «da ih sve treba proterati motkama» i «zabraniti im suđenje», što je uneto u zapisnik.

Petrović zakucava ZaječarceFUDBAL: OMLADINSKA LIGA FS RIS

Demić i Petrović dvostruki strelci

DINAMO – TIMOK 4:3(3:1)

Igrano na gradskom stadionu u Vranju. Gledalaca: 50. Sudija: Miroslav Dimitrijević(Bujanovac) 8. Pomoćnici: Jovan Djorđević i Dejan Dimitrijević(obojica iz Vranja). Delegat: Boža Tomić(Vranje). Strelci: Ljubiša Demić u 17. i 65. i Marjan Petrović u 41. i 44. minutu za Dinamo, a Stefan Prvulović u 15. i 78. i Uroš Nikolić u 63. minutu za Timok. Žuti kartoni: Stojanović (Dinamo), Jovanović (Timok).

DINAMO: Stanković 7(od 84. Vojinović -), Vukašin Stojanović 7(od 46. Stojković 7), Stošić 7(od 46. Vučković 7), Demić 8, Nikola Stojanović 7, Cvetković 7, Stamenković 7, Janjić 7, Petrović 8(od 67. Stefan Jovanović -), Vladimir Stojanović 7(od 84. Nikolić -), Miloš Jovanović 7(od 84. Andrejević -).

TIMOK: Sunarić 7, Antić 7, S. Cvetković 7, Prvulović 8, Pavlović 7, N. Nikolić 7, Kostić 7(od 71. M. Cvetković -), Jovanović 7, Stamenković 7, U. Nikolić 7, Mladenović 7.

Igrač utakmice: Marjan Petrović(Dinamo).

Zahvaljujući najviše raspoloženim strelcima Ljubiši Demiću i Marjanu Petroviću, koji su za potrebe ovog meča povučeni iz prvog tima, omladinci Dinama slavili su minimalnu pobedu nad odličnom ekipom Timoka iz Zaječara.