Surduličani se survali u Dolinu

Fudbaleri surduličkog prvoligaša Radnika nastavili su sa crnom serijom pretrpevši poraz od Doline od 2:0. Strelci za Dolinu Kovačević u 51. i Vukmirović u 75. minutu

Nije vredelo Surduličanima što im je na klupi bio novoimenovani šef struke Saša Nikolić. Crna serija je nastavljena, pa posle šest odigranih kola Radnik i dalje drži začelje tabele sa svega dva osvojena boda iz remija sa Inđijom i Bežanijom. Trener domaćih iz Padine kod Pančeva Mile Tomić tražio je od svojih igrača ofanzivnu igru, međutim, Radnik je to amortizovao i prvo poluvreme je završeno bez golova – 0:0.

Međutim, u nastavku golman Radnika Radojević van šesnaesterca igra rukom, sudija Dragan Čolović iz Raške opravdano mu pokazuje crveni karton i Surduličani sa desetoricom fudbalera u polju nisu mogli ozbiljnije da se suprostave domaćinu. To su kaznili Kovačević i Vukmirović i sada predstoji teška borba sa liderom na tabeli Mladost iz Lučana koja je gost Radnika.