FIRGINE DELIJE PRESLIŠALE SVRLjIG

Nove nade, Na greškama se uči

DINAMO – SVRLjIG 4:0 (1:0)

Omladinci Dinama obradovali su svoje navijače visokom pobedom nad vršnjacima Svrljiga od 4:0. Trener omladinaca Dinama Dragan Stojanović Firga, koji se posle duže pauze vratio u klub, uneo je dosta dinamike u igri Dinamove mlađarije i visok rezultat prosto nije mogao da izostane. Posebno raspoložen za igru bio je ubojiti Marjan Petrović koji je u 12. i 60. minutu postigao dva prelepa gola.

Stadion gradski. Gledalaca 200. Glavni sudija: Dejan Stajić(Vranje) 8. Pomoćnici: DEjan Dimitrijević i Jovan Djorđević(Vranje). Strelci: Marjan Petrović u 12. i 60. Stefan Stamenković u 75. i Stefan Stanković u 79. minutu.

Nova energija

DINAMO: Dušan Stanković 7(od 46. minuta Denis Šešivarević 7), Petar Stojković 7, Nikola Stojanović 7, Stefan Mihajlović 7, Marko Trajković 7, Dimitrije Cvetković 7, Stefan Stamenković 7(od 76. minuta Stefan Stanković-), Miloš Jovanović 7, Marjan Petrović 8(od 80. minuta Dušan Anđelković-), Nenad Andrejević 7, Bratislav Ristić 7.

SVRLjIG: Marko Stevanović 5, Nikola Živadinović 5, Stefan Stevanović 5, Stefan Pavlović 5, Damjan Vasić 5(od 61. minuta Vukašin Stojanović 5), Nikola Mihajlovioć 5, Toplica Djorđević 5, Martin Vidojković 5, Miloš Stevanović 5, Nemanja Ilijić 5, Marko Miloradović 5.

Igrač utakmice: Marjan Petrović(Dinamo).

DRAGAN STOJANOVIĆ, TRENER

NAMETNULI SMO VISOK RITAM

Nisam imao niakve informacije o omladincima Svrljiga. Mojim momcima pre početka meča rekao sam da igraju slobodno i bez straha i u isto vreme da nametnu visok ritam igre. Oni su me poslušali, igrali su fantastično, postigli su četiri gola i ja im svima na tome čestitam. Nadam se da će moji omladinci i u narednim kolima pružati dobre partije i da će ispuniti cilj koji smo zacrtali, a to je sam vrh tabele.

KADETSKA LIGA FS RIS

Remi sa Piroćancima

DINAMO – RADNIČKI (Pirot) 0:0

Stadion gradski. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Ilija Djorđević(Vranje) 8. Pomoćnici: Dejan Stajić i Dejan Dimitrijević, obojica iz Vranja. Žuti kartoni: Todorović, Mitić(Dinamo), Vasić, Ivković, Manić(Radnički Pirot).

DINAMO: Stefan Dodić 7, Bojan Mitić 7, Bojan Stojanović 7, Miljan Stajić 7(od 86. minuta Miloš Stevanović-), Aleksandar Cvetković 7, Aleksandar Milenković 7, Milan Todorović 7, Aleksandar Arsić 7(od 67. minuta Tihomir Stamenković-), Vladimir Stoiljković 7(od 76. minuta Stefan Milošević-), Marko Hristić 7(od 86. minuta Bogdan Ristić-), Stefan Jeftić 7( od 53. minuta Nikola Stošić 7).

RADNIČKI(PIROT): Jovan Živković 7, Miloš Marković 6(od 60. minuta Mikola Rančić 6), Branislav Pešić 6, Nikola Manić 7, Lazar Filipović 6, Darko Vasić 7, Luka Vasov 7, Miloš Spasić 7, Željko Milošević 7, Predrag Ivković 6(od 75. minuta Martin Marinkov-), Aleksandar Bandić 7.

Igrač utakmice: Stefan Dodić(Dinamo).

PIONIRSKA LIGA FS RIS

MNOGO ŠANSI, NIJEDAN GOL

DINAMO – HAJDUK VELjKO(NEGOTIN) 0:0

Pioniri Dinama nisu iskoristili brojne šanse za pobedu nad vršnjacima Hajduk Veljka iz Negotina. Bilo je mnogo lepih prilika pred golom gostiju, ali mladi Vranjanci nisu bili skoncentrisani u završnici, pa je mreža Negotinaca ostala netaknuta. I gosti su imali svojih prilika koje takođe nisu iskoristili.Stadion gradski. Gledalaca 200. Sudija: Jovan Djorđević(Vranje) 8. Pomoćnici: Nikola Mićić i Danijel Ristić(takođe iz Vranja). Žuti kartoni: Tomić, Spasić, Janković(Dinamo), Radenković, Tasić(Hajduk Veljko).

DINAMO: Miljan Mihajlović 7, Vujadin Stanojković 7, Miloš Tomić 7, Luka ASrsenović 7, Marjan Janković 7, Vukašin Cvetković 7, Nikola Savić 7, Vasilije Spasić 7, Mladen Kitanović 7, Aleksandar Vasiljević 7, Lazar Ristić 7.

HAJDUK VELjKO: Nikola Stanimirović 7, Marko Nikolić 6(od 49. minuta Nikola Kocić 6), Predrag Živanović 6(od 52. minuta Miloš Stefanović 6), Milan Cvetković 7, Aleksa Radenković 7, Uroš Milenković 7, Mladen Janković 7, Nemanja Tasić 6(od 49. minuta nemanja Stanisavljević 6), Goran Drulić-(od 22. minuta Miloš Radicović 7).

Igrač utakmice: Mladen Kitanović(Dinamo)

JOVA RISTIĆ, TRENER DINAMA

ŠTETA JE ŠTO NISMO POBEDILI

Velika je šteta što pioniri nisu zabeležili pobedu, jer stvorili su mnogo šansi za pogodak. Visoka temperatura je predstavljala veliki problem i jednostavno deca nisu mogla da se skoncentrišu u odlučujućem trenutku. Negotinci su takođe imali dve-tri izgledne prilike koje na našu sreću nisu realizovali, pa ostaje na kraju da u narednim mečevima pioniri Dinama pokažu veću efikasnost.

LIGA PETLIĆA FS RIS

KOBNA GREŠKA GOLMANA RISTIĆA

Kardinalna greška mlađanog čuvara mreže petlića Dinama Ognjena Ristića u 61. minutu, kada je loptu upućenu od Nikole Ranđelovića sa nekih desetak metara najpre uhvatio, a potom je ispustio i ona se otkotrljala u mrežu za konačnih 1:1. Pre toga radost petlićima Dinama doneo je Filip Petrović na samom početku drugog poluvremena. Međutim, ispostavilo se da to nije dovoljno, pa su mladi Negotinci otišli kući pevajući.

Na greškama se uči

DINAMO – HAJDUK VELjKO 1:1(0:0)

Stadion gradski. Gledalaca: 200. Sudija: Danijel Ristić(Vranje) 8. Pomoćnici: Nikola Ničić i Jovan Djorđević(takođe iz Vranja). Strelci: Filip Petrović u 38. minutu za Dinamo, a Nikola Ranđelović u 61. minutu za Hajduk Veljka.

DINAMO: Ognjen Ristić 5, Mladen Trajković 7(od 42. minuta Filip Mitić 7), Djorđe Filipović 7, Vukašin Arsić 7, Dragan Popović 7, Miloš Vučković 7, Mateja jovčić 7, Bogdan Stanković 7, Veljko Cvetković 7, Filip Petrović 8, Aleksa Popović 7.

HAJDUK VELjKO: Srećko Jovanović 7, Milan Nikolić 7, Bojan Stančulović 7, Viktor Stojanovski 7, Ivan Milošević 7, Filip Ivković 7, Miloš Stanković 7, Stefan Filipović 6(od 34. minuta Mladen Mitić 6), Uroš Luković 7, Nikola Ranđelović 8, Saša Kojić 6(od 52. minuta Nemanja Pandurović 6).

Igrač utakmice: Filip Petrović(Dinamo).