Bojanovi trubači najbolji

Eko Taxi Vranje

Pobednički orkestar Bojana Krstića

Prema oceni publike, najbolji Siniša Stanković iz Zagužanja



 

Pobednički orkestar Bojana KrstićaODLUKE STRUČNOG ŽIRIJA
Najbolji orkestar: orkestar Bojana Krstića iz Vladičinog Hana
Direktan plasman za Guču:
1. Orkestar  Bojana Krstića iz Vladičinog Hana
2. Orkestar  Ekrema Mamutovića iz Vranja
3. Orkestar  Milana Mladenovića iz Vranja
4. Orkestar  Elvisa Ajdinovića iz Surdulice
5. Orkestar  Bojana Ristića iz Vladičinog Hana

Plasman za baraž :
1. Orkestar  Kristijana Azirovića iz Bojnika
2. Orkestar  Stojana Krstića iz Vladičinog Hana
3. Orkestar  Siniše Stankovića iz Zagužanja
4. Orkestar  Saše Krstića iz Zagužanja
5. Orkestar  Božidara Nikolića-Donje iz Grdelice
Najbolji trubač: Kristijan Azirović iz Bojnika
Najbolji tenorista: Aleksandar Stefanović iz orkestra Milana Mladenovića iz Vranja
Najbolji basista: Jugoslav Petković iz orkestra  Bojana Krstića iz Vladičinog Hana
Najbolji bubanjar: Stevan Demirović iz orkestra  Elvisa Ajdinovića iz Surdulice
Najbolja pesma: “Zapevala sojka ptica“ orkestra Bakije Bakića pod upravom Ekrema Mamutovića iz Vranja,
Najbolje kolo: Orkestar Milana Mladenovića iz Vranja
Najizvornije muziciranje: Orkestar Stojana Krstića iz Vladičinog Hana

KATEGORIJA PIONIRI (do 15 godina)
Najbolji pionirski orkestar: Orkestar Stefana Ristića iz Vladičinog Hana
Plasman za Guču:
1.Orkestar Stefana Ristića iz Vladičinog Hana
2.Orkestar Darka Stankovića iz Zagužanja

KATEGORIJA OMLADINCI (do 22 godine)
Najbolji omladinski orkestar: Orkestar Milijana Alimovića iz Prekodolca
Plasman za Guču:
1.Orkestar Milijana Alimovića iz Prekodolca
2.Orkestar Isidira Zećirovića iz Bojnika
3.Orkestar Kristijana Trajkovića iz Zagužanja
4.Orkestar Danijela Lazarevića iz Stubla

Najbolji trubač u kategoriji omladinaca: Kristijan Trajković iz Zagužanja

Članovi stručnog žirija:
1. mr Mladen Djorđević, prof. trube
2. Dušan Vujović, dirigent
3. Verica Slavković, dipl. muzički pedagog
4. Maja Ivanović, dipl. Etnomuzikolog
5. Srnica Radulović, dipl. Muzičar

    ODLUKA ŽIRIJA PUBLIKE
    Prva truba publike: Siniša Stanković iz Zagužanja
    Članovi žirija publike:
    1. Slobodan Popović
    2. Slađana Maksimović
    3.  Dragan Momčilović



    • Ostavi komentar