Pecini kadeti uspešni u Leskovcu

FK Dinamo kadeti, FK Dinamo pioniri

FK Dinamo kadetiKadeti FK Dinamo, koje predvodi trener Zoran Stojanović Peca, pobedili su u Leskovcu ekipu Dubočice 1923, rezultatom 1:0 i  nastavili sa uspesima.

– Odigali smo zrelo, sigurno u odbrani, ne dozvoljavajući protivniku da se razmahne. Čekali smo svoju šansu i dočekali je u 52. minutu kada smo postigli gol I rešili pitanje pobednika – kaže Stanojković.

FK DUBOČICA 1923 – FK DINAMO 0:1

Leskovac. Strelac: 0:1 – Stefan Mihajlović u 52. minutu, Stadion Dubočice, Gledaklaca: 50, Sudija: Vladimir Jovanović (Leskovac), Žuti kartoni: Djorđević (Leskovac), Trajković, Stamenković (Dinamo).

DUBOČICA 1923: Marković, Stojiljković, Marinković (Janković), Djorđević, Stojanović (Dojčinović), Mihajlović, Marko Kostić, Ilić, Marjan Kostić (Stamneković), Mirković, Kocić (Blagojević), (Marjanović).

Dinamo: Denis Šešivarević, Aleksandar Cvetković (Bojan Stojanović), Nikola Stojanović, Nikola Ristić, Marko Trajković, Stefan Mihajlović, Vladan Stanković, Tihomir Stamenković, Nenad Andrejević, Marko stošić, Vladimir Stojiljković (Nikola Stošić)..

Igrač utakmice: Stefan Mihajlović (Dinamo)

Pioniri drugi

FK Dinamo pioniriPioniri Dinama, koje trenutno vodi trener Dragan Stojanović Firga, briljirali su u poslednja dva kola, kada su na Gradskom stadionu u Vrnju deklasirali prvaka lige, nišku ekipu Nacionala, rezultatom 5:0, a potom u Leskovcu remizirali sa Dubočicom 3:3.

Strelci protiv Nacionala bili su: Arsić (2), Hristić, Dodić i Nikolić, a protiv Dubočice: Arsić (2) i Hristić.

Pioniri Dinama zauzeli su drugo mesto na tabeli Pionirske lige RIS grupa “Jug”.

Sigurno je da se radi o izuzetno talentovanoj generaciji iz koje se izdvajaju: Stajić, Milenković, Arsić i Hrristić, mada i drugi ne zaostaju po kvalitetu i potencijalu koji treba da iskažu u narednoj sezoni.

FK DUBOČICA 1923 – FK DINAMO 3:3

Leskovac. Strelci: Nikolić u 30, Cvetković 58. i Nastić u 80. minutu za Dubočicu, a Arsić u 13 i 48. i Hristić u 55. minutu za Dinamo.

Dubočica: Pavlović, Živanović, A. Nikolić (Tasić), Mitić, Ivanović, Nastić, Penjtković, L.Nikolić, veličković, Janković.

Dinamo: Stefan Dodić, Bogdan Ristić, Igor Krstić, Miljan Stajić, Aleksa Jovanović, Nikola Milenković, Luka Aresenović (Marjan Janković), Aleksandar Arsić, Jovan Djorđević (Nikola Savić), Marko Hristić, Stefan Jeftić (Stefan Djorđević).