Medalje u Vlasotincu

Eko Taxi Vranje

Među najboljima u zemlji, Nade vranjskog fudbala, Uspeh u Budimpešti

Među najboljima u zemljiVranjski kik bokseri osvojili su osam zlatnih, šest srebrnih i dve bronzane medalje na Prvenstvu centralne Srbije za pionire, kadete, juniore i seniore u “B” klasi, u disciplini K-1, održanom u Vlasotincu, 7. aprila.



Na prvenstvu su učestvovala 152 boksera  iz 20 klubova. Bokseri iz vranjskih klubova KBK Vranje i KBK Junior, koje treneraju Igor Mladenović i Vedran Tašković, još jednom su pokazali da su među najboljim u centralnoj Srbiji.

OSVAJAČI MEDALjA
Zlato: Marko Dinčić, 52 kg – pionir; Jovan Janković, 47 kg – kadet; Veljko Kitanović, 47 kg – junior; Lazar Lanji, 54 kg – kadet; Milica Mirković 48 kg. – juniorka; Ljiljana Ristić 56 kg. – juniorka; Dragana sretenović, 65 kg. – juniorka; Marko Marković, 60 kg. – senior “B” klasa.
Srebro: Aleksandra Ili 43 kg. – pionirka; Ninoslav Veličković, 54 kg. – kadet; Fazlija Redžepi 54 kg. – junior; Marijana Simonović 56 kg. – juniorka, Slađana Trajković, 65 kg. – juniorka; Lazar Obadić, 60 kg. – senior “B” klasa.
Bronza: David Redžepović, 63,5 kg. – kadet; Fiulip Kitanović, 51 kg. – kadet.

MUSA PORAŽEN
U profi meču koji je bio glavna atrakcija večeri, Vranjanac Miroljub Nedeljković Musa izgubio je od domaćeg takčičara, Sokola Arnića, na poene, u tri runde koje su trajale po tri minuta.

 

Uspeh u BudimpeštiKK FENIKS

Bronza za Danicu

Danica Milosavljević, član Karate kluba Feniks, osvojila je bronzanu medalju na prestižnom međunarodnom “Kohan kup eger” održanom u Budimpešti u Mađarskoj, 6. i 7. aprila.

– Na takmičenju je učestvovalo 2.450 takmičara iz 26 zemalja među kojima je bilo i devet reprezentativaca Srbije, iz KK Feniks, koji su postigli zavidan uspeh – kaže Slavica Nikolić, trener KK Feniks.

Rezultati takmičara KK Feniks: Danica Milosavljević, treće mesto, Luka Jović, četvrto, Dimitrije Stojilković, četvrto, Nevena Novković, peto, Andrijana Novković, šesto, Bogdan Trajković, šesto, Nemanja Raletić, šesto, Milan Milekić, šesto i Luka Antić, osmo mesto.

U generalnom plasmanu prvo mesto osvojila je reprezentacija Rumunije, druga je Srbija, a treeća Bugarska.

Svi reprezentativci KK Feniks plasirali su se za Svetsko prvenstvo koje će se održati oktobra u Novom Sadu.

 

Nade vranjskog fudbalaFUDBAL: MLADjE KATEGORIJE
KADETSKA LIGA – RIS GRUPA JUG

Trajković doneo radost

FK DINAMO – FK RADNIK 2:1

Stadion gradski. Strelci: 0;1 – Petrović u 57, 1:1 – Trajković u 61, 2:1 – Trajković u 73. minutu, Sudija: Dalibor Zlatković (Vranje9, pomoćnici: Darko Djorđević, Nikola Zdravković (Vranje).

DINAMO: Šešivarević, Mitić, O. Stojanović, Stojković, Trajković, Mihajlović, D. Stojanović, S. Stamenković, N. Stojanović, M. Stošić, N. Stošić.

Igrali su još: Todorović, Andrejević, B. Stamenković.

RADNIK: Nikolić, Mitić, Stojiljković, Jovišić, Petrović, Cvetković, Ivanović, Petrović, Milenović, Ristić, Radovanović.

Igrali su još: Milenković, Djorđević, Dimitrijević.

 

OMLADINSKA LIGA – RIS GRUPA JUG

RADAN – DINAMO 0:1

“Rile” srušio Radan

Lebane. 0:1 – Branislav Ristić u 85. minutu, Sudija: Predrag Milenković (Leskovac), Pomoćnici: Marko Mihajlović, Vladimir Djurićić (Leskovac).

Radan: Bogdanović, N. Stanković, Perić, Krstić, S. Stanković, Mladenović, Kostić, Denić, Smiljković, Janjić, Pavlović.

Igrali su još: Trajković.

Dinamo: Dimčić, Stojković, M. Djorđević, M. Ristić, Mitić, Stanković, Cvetanović, K. Djorđević, Petrović, Jovanović, S. Ristić.

Igrali su još: M. Djorđević, Cvetković, Branislav Ristić. 



  • Ostavi komentar