Lako i u Aleksincu

Eko Taxi Vranje

Nezaustavljiv: Pavlović, Prolaz za reprezentaciju

Nezaustavljiv: PavlovićRukometaši Vranja 1957 postigli su i devetu uzastopnu pobedu u prvenstvu Druge lige grupa Morava, savladavši u Aleksincu istoimenu ekipu rezultatom 36:25.



Vranjanci su bili ubedljivi tokom cele utakmice i da nisu “smanjili” gas razlika bi bila mnogo veća.

Rezultati 9. kola: Bela Palanka    – Mladost 29:25, Aleksinac – Vranje 1957 25:36, Progres – Dubočica 54 II 44:31, Radan – Pirot 29:25, Niška Banja – Železničar II 23:22, Hisar – Morava 49:22, Aleksinac – Vranje 1957 25:36.  
Vranje 1957   9          9          0          0          325:215           18      
Hisar             9          7          0          2          286:220           14      
Radan 9          7          0          2          296:235           14      
Pirot             9          6          0          3          351:269           12      
Bela Palanka            8          6          0          2          237:219           12      
Niška Banja 9          5          0          4          284:262           10      
Morava           9          4          0          5          276:322           8        
Aleksinac     9          3          0          6          224:274           6        
Progres         9          2          0          7          279:320           4        
Mladost         9          2          0          7          221:277           4        
Dubočica 54 II      8          1          0          7          221:270           2        
Železničar II        9          1          0          8          217:334           2        
Parovi 10. kola: Mladost   – Vranje 1957, Morava – Aleksinac, Železničar II – Hisar, Pirot – Niška Banja, Dubočica 54 II – Radan, Bela Palanka – Progres.

Stigao Džonov
RK BELA PALANKA – RK MLADOST 29:25
Bela Palanka:
M. Nikolić 3, Jovanović 1, Ž. Petrović, G. Petrović 2, M.S. Jovnović 3, Ilić, Radenković 2, Ranđelović 13, Djorđević 3, D. Petrović, D. Nikolić, Filipović, Tenkeš, Mitić 2, Vasić.
Mladost: Serafimović, Stanojević, Pešić, M. Dodić, Stanojković, M. Stojanović, Dimitrijević 4, P. Stojanović 3, R. Dodić 5, Aleksandrov, M. Marković 1, S.M. Marković, B. Tasić, Džonov 11, Trajković.

 

RUKOMET: PRVA LIGA „ISTOK“

BSK izgubio Leskovcu

Rezultati 8. kola: Dubočica 54 – BSK Heba 34:31, Planinka – Djerdap 26:18, Sloga – ORK Bor 21:28, Žitorađa – Jastrebac 23:22, Radnički 1951 – Jagodina 30:22, Topličanin – Vlasotince 24:22.        
Planinka      8          6          1          1          241:187           13      
Dubočica 54 8          6          0          2          231:204           12      
Radnički 1951          8          6          0          2          231:206           12      
ORK Bor        8          5          0          3          211:203           10      
Vlasotince   8          5          0          3          228:232           10      
BSK Heba      8          4          0          4          237:227           8        
Topličanin 8          4          0          4          212:227           8        
Žitorađa       8          4          0          4          197:214           8        
Jagodina        8          3          1          4          203:206           7        
Jastrebac       8          3          0          5          233:228           6        
Sloga 8          1          0          7          203:238           2        
Djerdap           8          0          0          8          177:232           0        
Sledeće 9. kolo: Vlasotince – Dubočica 54, Jagodina – Topličanin, Jastrebac – Radnički 1951, ORK Bor – Žitorađa, Djerdap – Sloga, BSK Heba – Planinka.

 

Prolaz za reprezentacijuKARATISTI VRANjA OSVOLIJI DEVET MEDALjA

Veselinov, Momčilov i Savić zlatni

Karatisti KK Vranje osvojili su devet medalja, od toga tri zlatne, dve srebrne i četiri bronzane, na  karate kupu Srbije u Arilju 18. novembra. 

Ratko Krstić, trener mladih karatista zadovoljan je njihovim učinkom i napretkom:

– Na Kupu Srbije učestvovalo je 45 klubova iz cele zemlje sa preko 700 takmičara, u katama i borbama. Naš klub imao je 15 takmičara i ostvario je zapažen uspeh . Bili smo među najuspešnijim klubovima, jer su svi takmičari obezbedili mesto u reprezentaciji Srbije za 2013. godinu – ističe Krstić.

Zlato: Milan Veselinov, Mihaela Momčilov i Nikola Savić, borbe..

Srebro: Ognjen Jovčić i Melanija Stojilković, borbe.

Bronza: Strahinja Petković, Kristijan Ilić, Nemanja Radmanović i Nikola Bogadanović, borbe. 



  • Ostavi komentar