Nejaka Mladost

Eko Taxi Vranje

Kod kuće tek četvrti: juniori OK Mladost

Kod kuće tek četvrti: juniori OK MladostI grupa – Vranje (Hala Sportova, Vranje):



Petak, 16. mart:

Partizan Termoelektro (Beograd) – Radnički (Kragujevac) 3:0 (25:19, 26:24, 25:20)

Dunav Volej (Novi Sad) – Mladost (Vranje) 3:0 (25:14, 25:22, 25:16)

Subota, 17. mart:

Finale: Partizan Termoelektro (Beograd) – Dunav Volej (Novi Sad) 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)

Meč za treće mesto: Radnički (Kragujevac) – Mladost (Vranje) 3:0 (25:22, 25:13, 25:12)

 

ODBOJKA: SRPSKA LIGA „ISTOK“ (m)

Mladost na mišiće

Rezultati 14. kola: Mladost – Timok 3:2 (25:22, 21:25, 19:25, 25:22, 15:6), OK Pirot – Radan 1:3, Desetka – Vranje 3:0 (25:22, 25:15, 25:18), Toplički Vitezovi – Topličanin,  Hajduk Veljko – Knjaževac 0:3.
Topličanin   13        12        1          37:8     35
Timok             14        10        4          36:16   31
Mladost         14        9          5          35:21   30
Radan 14        10        4          34:20   28
Desetka           14        8          6          33:26   25
Knjaževac      14        8          6          28:23   22
Toplički Vitezovi 13        4          9          15:33   11
Vranje             14        3          11        14:35   10
OK Pirot       14        3          11        15:36   9
Hajduk Veljko             14        2          12        8:37     6
Parovi 15. kola. Hajduk Veljko – Mladost, Vranje – Pirot, Knjaževac – Toplički vitezovi, Topličanin – desetka, Radan – Timok.

 

MOS LEKSOVAC – PIONIRSKO PRVENSTVO SRBIJE

Lagano do pobede

ŽOK Junior – ŽOK Vranje 0:3

Po setovima: 12:25, 08:25, 13:25.

Junior: Kostić, Stoilković, Stojanović, Stevanović, Veličković, Pešić, Vladanović, Dodić, Stefana Pešić, A. Stoilković.

Vranje: Stojanović, Petrović, Trajković, Tomić, Veličković, Mišić.

Sudije:Veljković

 

OK PANDA – OK JUNIOR BUJANOVAC 3:0 (25:11,25:17,25:22)

Pande bolje od komšija

Za OK Panda su nastupili: Andonović, Nedeljković, Veljković, Manasijević, Ilić, Zarev, Stoiljković, Trajković,Stojković.

 

 

MOL LESKOVAC

Nejake Hančanke

ŽOK Vranje 2 – ŽOK Morava (Han) 3:0

Po setovima: 25:20, 28:26, 25:22.

Vranje 2: Sara Stojanović, Milica K.Trajković, Petrović, Mihajlović, Aleksić, Mišić, Jelena Stojanović, Marković, Milica G. Trajković.

Morava :Veličković, Prstojević, Nikolić, Stojanović, Ignjatović, Aleksandra Stevanović, Jelena Stevanović, Radenković, Stojilković, Popović.

 

Pregažena Vlasina

OK PANDA – OK VLASINA 3:0

Po setovima: 25:17, 25 15, 25:08.)

Za Ok Panda nastupile su: Nedeljković, Jakšić, Stoiljković, Stošić, Trajković, Ljubić, Manasijević, Ilić, Djorić, Zarev, Manasijević.

Tabela:.ŽOK Dubočica 40, OK Topličanin 36, ŽOK Pusta Reka 32, ŽOK Morava  29, OK Panda 26, ŽOK Kuršumlija 25, OK Leskovac 16, ŽOK Vranje 13, OK Vlasina 12, OK Surdulica 11, OK Mladost 10, OK Bujanovac 3



  • Ostavi komentar