Pobede za beg sa dna

Eko Taxi Vranje

Ostajemo u ligi: OK Vranje

Ostajemo u ligi: OK VranjeOK PIROT – OK MLADOST 0:3
Po setovima: 17:25, 16:25, 17:25.
OK VRANjE – OK HAJDUK VELjKO 3:0
Po setovima: 25:14, 25:21, 25:23.



Rezultati 3. kola: Pirot – Mladost 0:3, Vranje – Hajduk Veljko 3:0, Timok – Desetka 3:2, Radan – Toplički Vitezovi 3:0, Topličanin – Knjaževac 3:0.  
Radan 3          3          0          0          9:2       9        
Topličanin   3          3          0          0          9:2       8        
Timok             3          3          0          0          9:2       8        
Mladost         3          1          0          2          7:6       5        
Desetka           3          1          0          2          7:8       4        
Knjaževac      3          1          0          2          4:6       3        
Vranje             3          1          0          2          3:6       3        
Toplički Vitezovi 3          1          0          2          3:7       3        
Pirot             3          1          0          2          4:8       2        
Hajduk Veljko             3          0          0          3          1:9       0        
Parovi 4. kola: Mladost – Knjaževac, Toplički Vitezovi – Vranje, Hajduk Veljko – Topličanin, Desetka – Radan, Pirot – Timok.   

 

ODBOJKA: DRUGA LIGA „ISTOK“ (ž)

ŽOK VRANjE – ŽOK BOR 1:3
Po setovima: 25:14, 13:25, 29:31, 16:25.

Vranje: Stefana Trajković, Nedeljković, Novković, Pozdnjakov, Milica K.Trajkovic,Tamara Mihajlović, Emilija Mihajlović, Mikić, Djorđević, Rangelov, Milica G. Trajković, Pejković.

Bor: Ljubenović, Badžić, Lalić, Sanja Obradović, Djorđević, Milojević, Velković, Sandra Obradović.
Meč trajao: 100 min.
U narednom kolu Vranjanke gosuju ekipi As-a u Nišu.

Rezultati 3. kola: Pirot – Majdanpek FBC 0:3, Leskovac – Milenijum 1:3, Župa – As 3:0, Kraguj – Jagodina 3:0.
Kraguj             3          3          0          9:1       9
Milenijum     3          3          0          9:1       9
Župa   3          3          0          9:3       8
Leskovac – 98             3          2          1          7:3       6
ŽOK Jagodina           3          1          2          5:6       4
Bor      3          1          2          4:7       3
Majdanpek FBC         3          1          2          3:6       3
ŽOK Pirot   3          1          2          3:6       3
ŽOK Vranje   3          0          3          2:9       0
As        3          0          3          0:9       0

 

ODBOJKA: MEDjUOKRUŽNA LIGA LESKOVAC

ŽOK VRANjE 2 – ŽOK RADAN 3:0
Po setovima: 25:21, 25:16, 25:22.

Vranje: Anđelija Veličković, Milica K. Trajković, Stojanović, Mihajlović, Marković, Anđela Veličković, Stanković, Popović, Tomić, Janjić, Ljubić, Milica G. Trajković.

Radan: Živković, Pešić, Ilić, Savić, Anđelković, Kostić, Savić, Djorđević, Dragović, Aleksić, Arsić, Ralić.

Meč trajao: 70 min.

U narednom 4. kolu ekipa Vranje 2 gostuje ekipi ŽOK Panda iz Vranja.

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA „ISTOK“
Jug fenjeraš

KK JUG – KK PROKUPLjE 86:100
Po četvrtinama: 16:22, 14:26, 23:24, 33:28.
Ekipa Prokuplja, sa pola snage, savladala je slabu ekipu Juga koja je ovim porazom preuzela „fenjer“ na tabeli.

 

Sumnjiv poraz

KK JABLANICA – KK MORAVA (VH) 71:69

Po četvrtinama: 15:21, 19:21, 13:20, 24:7.  

Košarkaši Morave iz Vladičinog Hana imali su pred početak četvrte četvrtine vođstvo od 15 koševa razlike. Šta se desilo u poslednjoj četvrtini koju su izgubili sa 17 razilike, znaju samo akteri meča.

 

Presudila fizička sprema

KK BSK JUNIOR – KK NIŠ 82:85

Košarkaši BSK Juniora razočarali su svoje navijače jer su utakmicu izgubili u poslednjim minutima. Presudila je svežina i bolja koncentracija gostiju.

Po četvrtinama: 24:20, 25:19, 19:21, 14:25.

Rezultati 5. kola: Jug – Prokuplje 86:100, Jablanica – Morava (VH) 71:69, BSK Junior – Niš 82:86, Zdravlje 09 – OKK Junior 62:55, Eko Basket – Mladost (Z) 71:76, Dimitrovgrad – Kuršumlija 85:84, Knjaževac – Pirot 84:101
Prokuplje       5          5          0          451:343           10
Jablanica       5          5          0          409:337           10
Pirot 5          5          0          462:397           10
Morava           5          4          1          388:338           9
Niš    5          3          2          399:399           8
Eko Basket      5          2          3          378:388           7
Mladost         5          2          3          388:413           7
Zdravlje 09     5          2          3          396:431           7
Dimitrovgrad           5          2          3          320:403           7
Kuršumlija    5          1          4          413:424           6
OKK Junior   5          1          4          375:400           6
BSK Junior    5          1          4          390:417           6
Knjaževac      5          1          4          364:398           6
Jug  Vranje      5          1          4          357:402           6
Parovi 6. kola: Kuršumlija – Jug, Morava (VH) – Pirot, Jablanica – BSK Junior, Prokuplje – Knjaževac,  Mladost (Z) – Dimitrovgrad, OKK Junior – Eko basket, Niš – Zdravlje 09.



  • Ostavi komentar