ORK MORAVA GEPARDI – RK SOKO 0:32 (0:10)

Eko Taxi Vranje

, ,

Poene za Soko postigli su: Vladimir Milošević 4, Vojislav Anđelković 4, Dejan Stojanović 4, Filip Stošić 4, Nemanja Zlatanović 4, Aleksandar Stojmenović 4 i Stefan Stojilković 8.



Soko: Stoilković, Zlatanović, Stošić, M. Stojanović, V. Nikolić, Škarić, Anđelković, N. Nikolić, D. Stojanović, Jovanović, Milošević, Davitković, A. Stojmenović.

Rezerve: Djorđević, Marković, D. Stojmenović, Jovanović.

U drugoj utakmici prvenstva Srbije 2001 u „B“ grupi, vranjski sokolovi useli su da viskim rezultatom, 32:0 pobede ekipu Morava Gepardi u Leskovcu.

– Ovo je veliki uspeh za nas jer su oni prošle godine proslavili pet godina postojanja kluba, a mi postojimo od sepštebra 2010. Zadovoljni smo igrom i konstantnim napretkom ekipe, taktički i tehnički – kaže Dejan Škarić, igrač i treer kluba.

U prvoj utakmici u Vranjanci su na pomoćnom stadionu Jumko izgubili od ekipe strog grada iz Beograda, rezultatom – 14:36.

– U nedelju, 3. aprila, na programu je treće kolo. RK Soko dočekuje jednog od favorita lige, ekipu Niša. Meč se igra na pomoćnom stadionu Jumko, od 15 časova.

 

FUSAL – PRVA LIGA

Majstorije Nikolića

KMF VRANjE – KMF LETEĆI HOLANDjANIN 9:3

Rezultati 21. kola: Vranje – Leteći Holanđanin 9:3, Kolubara – Kocka Amaters –Arena 3:7, Novi Beograd – Kopernikus Vidre 5:4, Bečej – Marbo Intermeco 6:2, Krčagovo – Ekonomac 6:6, SAS – VIK Naisus 6:2, Niš 92 – Pirot 6:3
Tabela; Marbo Intermeco 60, Ekonomac 58, Kolubara 35, Vik Naisus 33, Vranje 30, Novi Beograd 29, Niš 92 28, Kopernikus 27, Leteći Holanđanin 26, SAS 25, K Amaters Arena 25, Bečej 21, Pirot 15, Krčagovo 14.
Parovi 22. kola: Kopernikus – Vranje, Arena – Krčagovo, Ekonomac – Bečej, VIK Naisus – Kolubara, Pirot – SAS, Marbo Intermeco – Novi Beograd, Leteći Holanđanin – Niš 92.
Fudbaleri malog fudbala KMF Vranje plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, što je do sada njihov najveći uspeh. U polufinalu u Vranju 6. aprila igraće sa ekipom zvaničnog šampiona države, Ekonomcem iz Kragujevca. Drugi polufinalni susret igra se u Beogradu, između Marbo Intermeca i Kocka Amaters Arene iz Smedereva. 

 

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA

Najzad pobeda

KK NIBAK – KK JUG 68:79

Po četvrtinama: 15:19, 16:23, 20:26, 17:11.  

Rezultati 23. kola: Nibak – Jug 68:79, Rtanj – Dimitrovgrad 62:90, Kuršumlija – Mladost 89:80, Eko basket – Prokuplje 87:78, Morava – Napredak 83:70, Pirot – Jablanica 86:66, Knjaževac – Junior 30. marta.

Tabela: Napredak 42, Jablanica 41, Morava 40, Pirot 39, Jug 38, Junior 34, Mladost 34, Kuršumlija 34, Eko basket 33, Knjaževac 30, Prokuplje 30, Rtanj 29, Nibak 28, Dimitrovgrad 28.

Parovi 24. kola: Jug – Kuršumlija, Jablanica – Morava, Junior – Pirot, Mladost – Rtanj, Prokuplje – Nibak, Napredak – Eko basket, Dimitrovgrad –Knjaževac.

 

ODBOJKA: PRVA LIGA

Normalno poraz

OK OBILIĆ – OK MLADOST 3:0

Po setovima: 25:18, 25:21, 25:13.
Rezultati 20. kola: Obilić – Mladost 3:0, Novi Sad DDOR – Borac 0:3, Spartak – VGSK 3:0, Crnokosa – Bavanište 3:2, Putevi – Niš 1:3, Jagodina – Klek Srbijašume 1:3. 
Tabela: Klek Srbijašume 52, Spartak 43, Novi Sad DDOR 40, VGSK 36, Obilić 32, Jagodina 29, Bavanište 29, Niš 28, Crnokosa 27, Borac 24, Putevi 16, Mladost 4.
Parovi 21. kola: Borac – Mladost, VKSK – Novi Sad DDOR, Bavanište – Spartak, Niš – Crnokosa, Klek Srbijašume – Putevi, Jagodina – Obilić.         

 

ODBOJKA: KADETSKO PRVENSTVO SRBIJE

Među 16 najboljih

ŽOK LESKOVAC – ŽOK VRANjE 0:3

Po setovima: 17:25, 04:25, 22:25.

Leskovac: Starčević, Arsić, Vuisić, Milović, Mitrović, Stamenković, Prokopović, Kostić, Stoijković, Kankaraš, Bubnjević, Vukadinović.

Vranje: Marković, Nedeljković, Pozdnjakov, Trajković, T. Mihajlović, E. Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Janjić.

Ekipa kadetkinja Vranja` plasirala se među 16 ekipa u Srbiji i učestvuje na polufinalnom kadetskom turniru koje se održava od 1. do 3. aprila.

 

GADjANjE GLINENIH GOLUBOVA

Drugi ekipno

Vranjski lovci koji se takmiče u gađanju glinenih golubova, na 5. Međunarodnom saboru lovaca „Niš – Leskovik 2011“., održanom minulog vikenda ostvarili su veliki upeh osvajanjem drugog mesta u ekipnom plasmanu.
– Osvojili smo ekipno pehar, a pojedinačno medalje, i to: Dragan Dodić, Saša Mladenović, Saša Tomić i Ivan Nikolić, treće mesto u gađanju glinenih golubova: Zoran Zdravković i Ivica Nikolić, treće mesto u nadvlačenju konopca i Srba Stojanović, treće mesto u spremanju lovačkog gulaša – kaže Dragan Dodić, predsednik LU „Fazan“ Vranje.
U ekipi se svojim zalaganjem posebno istakao vozač Vecko Mitrović Jerebica.
Naša ekipa je proglašena za jednu od najuspešniju na saboru, a pored osvojenih priznanja ostvarene su veze sa lovcima i lovačkim udruženjima iz Srbije i Republike Srpske.

 

KIK BOKS

Dragišić najbolji u Srbiji

Vranjski bokseri osvojili su četiri medalje na prvenstvu Srbije „A“ klasa, u disciplini lou kik, održanom u Zemunu, 26. marta.

Zlato: Slađan Antić (63,5 kg.), Slađan Dragišić (71 kg.).

Srebro: Miloš Cvetković (63,5 kg.)

Bronza: Dalibor Antić (71 kg.)

Za najboljeg takmičara proglašen je Slađan Dragišić.

Vranjski bokseri, Slađan Dragišić (73 kg.) i Miloš Cvetković (63,5 kg.), na Memorijalnom kik boks profesionalnom turniru održanom u Skoplju, izgubili su u finalnim borbama na poene. 

 

ODBOJKA – POLUFINALE SRBIJE ZA KADETE

Najbolji u Vranju

Odbojkaški klu Vranje organizator je polufinalnog turnira Srbije u odbojci za kadete koji će se održati u maloj sali Sportske hale, od 1. do 3. aprila.
Učestvovaće najbolje ekipe u Srbiji, Proletara iz Zrenjanina i Crvene Zvezde iz Beograda, kao i ekipe Niša i domaćina Vranja.
-Biće to spektakl. Pozivamo ljubitelje odbojke da dođu i uživaju u posmatrajući buduće vrhunske srpske asove – kaže Srđan Milić, sekretar OK Vranje.
Raspored takmičenja: 1. april: 17 čas. – Vranje – Niš, 19 čas. – Proleter – Crvena Zvezda; 2. april: 17 čas. – Niš – Crvena Zvezda, 19 čas. – Vranje – Proleter; 3. april: 17 čas. – Proleter – Niš, 19 čas. – Crvena Zvezda – Vranje.



  • Ostavi komentar