MEDjU OSAM NAJBOLjIH

Eko Taxi Vranje

Veliki uspeh: juniorke ŽOK Vranje,

Veliki uspeh: juniorke ŽOK VranjeŽOK VRANjE – ŽOK CRVENA ZVEZDA 0:3



Po setovima: 17:25, 13:25, 23:25.

Vranje: Nedeljković, M. Trajković, Pozdnjakov, S. Trajković, T. Mihajlović, E. Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Janjić.

Crvena Zvezda: Perić, Simić, Spremo, Antanasijević, Ranilović, Simić, Rajić, Popović, Raičević, Pušić, Jegdić.

ŽOK KNjAŽEVAC – ŽOK VRANjE 0:3

Po setovima: 15:25, 11:25, 10:25.

Knjaževac: Vasilijić, Milijić,Milošević, Ćirić, Ivanović, Lučić, Kosovac, Mihajlović, Stojanović, Filipović, Ignjatović.

Vranje: Nedeljković, M. Trajković, Pozdnjakov, S. Trajković, T. Mihajlović, E. Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Janjić.

Ekipa ŽOK Vranje ima pobedu i poraz i sa još četiri ekipe nalazi se na deobi petog mesta. Prvo mesto osvojila je beogradska Crvena Zvezda.

FUTSAL: PRVA LIGA

SREĆA OKRENULA LEDjA

KMF VRANjE – KMF NOVI BEOGRAD 3:3

Rezultati 20. kola: Vranje – Novi Beograd 3:3, Kocka Amatrs – Arena – SAS 4:1, Ekonomac – Kolubara 5:2, Leteći Holanđanin – Pirot, VIK Naisus – Niš 92, Kopernikus Vidre – Bečej, Marbo Intermeco – Krčagovo 7:2.
Tabela: Marbo Intermeco 57, Ekonomac 54, Kolubara 35, VIK Naisus 30, Vranje 26, Kopernikus Vidre 26, Niš 92 25, Novi Beograd 25, Leteći Holanđanin 23, Kocka Amaters – Arena 22, SAS 19, Bečej 17, Pirot 15, Krčagovo 13.
Parovi 21. kola: Vranje – Leteći Holanđanin, Kolubara – Kocka Amaters –Arena, Novi Beograd – Kopernikus Vidre, Bečej – Marbo Intermeco, Krčagovo – Ekonomac, SAS – VIK Naisus, Niš 92 – Pirot.

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA

JUG U PONORU

KK JUG – KK EKO BASKET 79:83

Po četvrtinama: 24:28, 17:15, 18:24, 20:16.

Rezultati 22. kola: Jug – Eko basket 79:83, Prokuplje – Morava 65:69, Napredak – Pirot 82:63, Jablanica – Knjaževac 19. marta, Mladost – Nibak 76:65, Rtanj – Kuršumlija 84:68, Dimitrovgrad – Junior 68:91.

Tabela: Napredak 41, Jablanica 40, Morava 38, Pirot 37, Jug 36, Junior 34, Mladost 33, Kuršumlija 32, Eko basket 31, Knjaževac 30, Prokuplje 29, Rtanj 28, Nibak 27, Dimitrovgrad 26.

Parovi 23. kola: Nibak – Jug, Rtanj – Dimitrovgrad, Kuršumlija – Mladost, Eko basket – Prokuplje, Morava – Napredak, Pirot – Jablanica, Knjaževac – Junior.

ODBOJKA: PRVA LIGA

I DALjE BEZ POBEDE

OK MLADOST – OK NOVI SAD DDOR 1:3

Po setovima: 17:25, 25:23, 14:25, 13:25.

Rezultati 19. kola: Mladost – Novi Sad 1:3, Borac – Spartak 1:3, VGSK – Crnokosa 3:1, Niš – Jagodina 3:0, Klek Srbijašume – Obilić 3:1, Bavanište – Putevi.
Tabela: Klek Srbijašume 49, Spartak 42, Novi Sad DDOR 40, VGSK 36, Obilić 29, Jagodina 29, Niš 25, Bavanište 25, Crnokosa 25, Borac 21, Putevi 16, Mladost 4.
Parovi 20. kola: Obilić – Mladost, Novi Sad DDOR – Borac, Spartak – VGSK, Crnokosa – Bavanište, Putevi – Niš, Jagodina – Klel Srbijašume.

KIK BOKS

DEVET MEDALjA

Vranjski kik bokseri osvojili su devet medalja na Prvenstvu centralne Srbije za juniore, kadete i pionire u ful kontaktu u Smederevu 20. marta.

Zlato: Radomir Nedeljković, 57. kg, Aleksandar Petrović, 63,5. kg, Stojan Bektašević (34. Kg) i Nenad Zdravković (39. Kg)

Srebro: Dura Duraković (60. Kg), Lazar Obadić (54. Kg) i Jovan Janković (34. Kg)

Bronza: Kadri Alijević (63,5 kg) i Filip Jovičić (60 kg).      



  • Ostavi komentar