Jagodinke tvrd orah

Eko Taxi Vranje

Šampioni: vranjski bokseri, Novi talas: pionirke ŽOK Vranje

Novi talas: pionirke ŽOK VranjeŽOK JAGODINA – ŽOK VRANjE 3:0



Po setovima: 25:19, 25:16, 25:17.

Jagodina: Jocić, Petrović, Djurđević, Nedeljković, Tanasković, Stevanović, Živković, Krstić, Nešić, Pavlović, Miletić, Jovanović.

Vranje: M.Trajković, Pozdnjakov, Trajković, Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Janjić.

Sudije: Petrićević i Manojlović.

Ostali  rezultati: Župa – Kraguj  3:0, As – Milenijum 3:2, Student – Leskovac 3:0, Majdanpek – Bor 2:3.

U sledećem kolu ekipa Vranja dočekuje ekipu Majdanpeka. Meč je zakazan za sredu 16. marta sa početkom u 19:30 časova, zbog učešća naše ekipe na juniorskom prvenstvu Srbije u  Knjaževcu.

 

FUSAL – PRVA LIGA

Poraz zbog umora

KMF BEČEJ – KMF VRANjE 2:0

Rezultati 19. kola: Bečej – Vranje 2:0, Kolubara – Marbo Intermeco 2:4, Novi Beograd – Leteći Holanđanin 3:4, Krčagovo – Kopernikus Vidre 5:8, SAS – Ekonomac 3:8, Niš 92 – Kocka Amaters – Arena 2:3, Pirot – VIK Naisus 3:4. 

Tabela: Marbo Intermeco 54, Ekonomac 51, Kolubara 35, VIK Naisus 30, Vranje 26, Kopernikus Vidre 26, Niš 92 25, Novi Beograd 25, Leteći Holanđanin 23,   SAS 19, Kocka Amaters – Arena 19, Bečej 17, Pirot 15, Krčagovo 13.

Parovi 20. kola: Vranje – Novi Beograd, Kocka Amatrs – Arena – SAS, Ekonomac – Kolubara, Leteći Holanđanin – Pirot, VIK Naisus – Niš 92, Kopernikus Vidre – Bečej, Marbo Intermeco – Krčagovo.

 

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA

Hančani održali lekciju

KK MORAVA – KK JUG 91:83

Po četvrtinama: 22:17, 22:27, 28:17, 19:22.

Rezultati 21. kola: Morava – Jug 91:83, Knjaževac – Napredak 60:91, Junior – Jablanica 88:109, Pirot – Prokuplje 81:77, Eko basket – Mladost 99:92, Nibak – Rtanj, utorak, 15. marta, Kuršumlija – Dimitrovgrad 88:109.

Tabela: Napredak 39, Jablanica 38, Pirot 36, Morava 36, Jug 35, Junior 32, Kuršumlija 31, Mladost 31, Eko basket 29, Knjaževac 29, Prokuplje 28, Dimitrovgrad 25, Rtanj 25, Nibak 24.

Parovi 22. kola: Jug – Eko basket, Prokuplje – Morava, Napredak – Pirot, Jablanica – Knjaževac, Mladost – Nibak, Rtanj – Kuršumlija, Dimitrovgrad – Junior.

 

ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK

Pali u trećem setu

OK SPARTAK – OK MLADOST 3:0

Po setovima: 25:17, 25:17, 25:7. 

Rezultati 18. kola: Spartak – Mladost 3:0, Obilić – Novi Sad DDOR 3:0, Crnokosa – Borac 3:1, Putevi – VGSK 0:3, Jagodina – Bavanište 3:1, Klek Srbijašume – Niš 3:0.

Tabela: Klek Srbijašume 46, Spartak 37, Novi Sad DDOR 37, VGSK 33, Obilić 29, Jagodina 29, Bavanište 25, Crnokosa 25, Niš 22, Borac 21, Putevi 16, Mladost 4.

Parovi 19. kola: Mlsadost – Novi Sad DDOR, Klek Srbijašume – Obilić, Niš – Jagodina, Bavanište – Putevi, VGSK – Crnokosa, Borac – Spartak.

 

ODBOJKA: MOL  LESKOVAC

Pobede u nizu

ŽOK VRANjE 2 – ŽOK PUSTA REKA 3:0

Po setovima: 25:14, 25:22, 25:17.

Vranje: Milica K.Trajković, Nedeljković, Milica G. Trajković, T. Mihajlović, E. Mihajlović, Pejković, Ljubić, Marković, S.Trajković, Stojanović.

Ostali rezultati: Panda – Leskovac 2 2:3, Kuršumlija – Morava            2:3.

U sledećem kolu ekipa Vranje 2 gostuje ekipi Morave u Vladičinom hanu.

 

ODBOJKA: PIONIRSKO PRVENSTVO SRBIJE (prvi stepen)

Ubedljivo

ŽOK VLASINA – ŽOK VRANjE 0:3

Po setovima: 8:25, 9:25, 8:25.

Vranje: Veličković, Todorović, Veličković A., Mihajlović, Marković, Mišić, Janjić, Petrović, Tomić, Trajković.

Ostali rezultati: Panda – Leskovac 0:3, Topličanin – Pusta reka 0:3.

 

Šampioni: vranjski bokseriKIK BOKS

Pet medalja

Vranjski kik bokseri osvojili su pet medalja na prvenstvu Srbije u „B“ klasi, u disciplini ful kontakt, održanom u Mladenovcu  12. marta.

Zlato su osvojili: Marko Marković (54 kg)  i Aleksandar Petković (63,5 kg); srebro: Radomir Nedeljković (57 kg); Bronzu: Lazar Obadić (54 kg) i Vladimir Jelenković (57 kg)

Narednog vikenda, mlađe selekcije vranjskih boksera učestvovaće na prvenstvu centralne Srbije koje će se održati u Mladenovcu.   



  • Ostavi komentar