Pobeda nad favoritom

Eko Taxi Vranje

Veliki potencijal: odbojkašice Vranja, Krenuli sa medaljama: Vranjski bokseri

Veliki potencijal: odbojkašice VranjaŽOK VRANjE – ŽOK AS 3:2



Po setovima: 25:16, 25:20, 22:25, 25:16, 13:15)

Vranje: Kostić, Nedeljković, Trajković, Pozdnjakov, Veselinović, Smiljković, Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Janjić.

As: Obradović, Bajat, Popović, Sovrović, Nikodijević, Petković, Mladenović, Stojiljković, Tošić.

Ostali rezultati: Kraguj – Student 1:3, Milenijum – Župa 3:0, Bor – Jagodina 3:2, Leskovac – Majdanpek 3:0.

U sledećem kolu ekipa ŽOK Vranje gostuje ekipi ŽOK Jagodina.

 

 

FUSAL – PRVA LIGA

Borba za plej-of

KMF VRANjE – KMF KRČAGOVO 8:2

Rezultati 18. kola: Vranje – Krčagovo 8:2, Ekonomac – Niš 92 4:0, Kocka Amaters – Arena – Pirot 6:0, Novi Beograd – Bečej 3:4, Kopernikus Vidre – Kolubara 6:3, Leteći Holanđanin – VIK Naisus 2:2,  Marbo Intermeco – SAS 8:0.,

Tabela: Marbo Intermeco 51, Ekonomac 48, Kolubara 35, VIK Naisus 27, Vranje 26, Niš 25, Kopernikus Vidre 23, Novi Beograd 22, Leteći Holanđanin 20, SAS 19, Kocka Amaters – Arena 16, Pirot 15, Bečej 14, Krčagovo 13

Parovi 19. kola: Bečej – Vranje, Kolubara – Marbo Intermeco, Novi Beograd – Leteći Holanđanin, Krčagovo – Kopernikus Vidre, SAS – Ekonomac, Niš 92 – Kocka Amaters – Arena, Pirot – VIK Naisus.  

 

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA

Napredak odmakao

KK JUG – KK PIROT 79:75

Rezultati 20. kola: Jug – Pirot 79:75, Mladost – Morava 87:81, Rtanj – Eko basket 76:70, Kuršumlija – Nibak 75:59, Dimitrovgrad – Jablanica 77:79, Napredak – Junior 76:64, Prokuplje – Knjaževac, odloženo.

Tabela: Napredak 37, Jablanica 36, Pirot 34, Jug 34, Morava 34, Junior 31, Mladost 30, Kuršumlija 29, Knjaževac 27, Eko basket 27, Rtanj 25, Prokuplje 25, Nibak 24, Dimitrovgrad 24.

Parovi 21. kola: Morava – Jug, Knjaževac – Napredak, Junior – Jablanica, Pirot – Prokuplje, Eko basket – Mladost, Nibak – Rtanj, Kuršumlija – Dimitrovgrad.

 

ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK

Još jedan poraz

OK MLADOST – OK CRNOKOSA 2:3

Po setovima: 25:17, 22:25, 23:25, 25:19, 6:15.

Rezultati 17. kola: Mladost – Crnokosa 2:3, Niš – Obilić 3;2, Bavanište – Klek Srbijašume 1:3, VGSK – Jagodina 3:1, Borac – Putevi 3:0, Novi Sad DDOR – Spartak 3:0.

Tabela: Klek Srbijašume 43, Novi Sad DDOR 37, Spartak 34, VGSK 30, Obilić 26, Jagodina 26, Bavanište 25, Niš 22, Crnokosa 22, Borac 21, Putevi 16, Mladost 4.

Parovi 18. kola: Spartak – Mladost, Obilić – Novi Sad DDOR, Crnokosa – Borac, Putevi – VGSK,  Jagodina – Bavanište, Klek Srbijašume – Niš.

 

 

ODBOJKA – MOL LESKOVAC (ž)

Devojke oduševile

ŽOK VRANjE 2  – ŽOK KURŠUMLIJA 3:1

Po setovima: 21:25, 25:27, 21:25, 14:25.

Vranje 2: Trajković, K. Milica, Nedeljković, T. Mihajlović, E. Mihajlović, S. Trajković, Pejković, Popović, Trajković G. Milica, Marković, Stojanović.

Kuršumlija: Maljević, Miletić, Petrović, Sinđelić, Marapić, Milenković, Mihajlović, Maksimović, Ilić, Milijanović, Milićević, Jović.

 

ODBOJKA – PIONIRSKO PRVENSTVO SRBIJE

Odlične Pande

ŽOK VRANjE – ŽOK PANDA 0:3

Po setovima: 13:25, 20:25, 24:26.

Vranje: Veličković, Stojanović, Todorović, Marković, Mihajlović, Janjić, Popović, Petrović, Tomić, A. Veličković Trajković.

Panda: Djorić, Manasijević, Stošić, Djorđević, Stojanović, Stoiljković, Andonović, Nedeljković, Tasić, Stanković, Djorđević.

 

Krenuli sa medaljama: Vranjski bokseriKIK BOKS

Dragišiću zlato

Vranjski bokseri osvojili su jednu zlatnu i tri srebrne medalje na WAKO Svetskom kupu K1, održanom od 4. do 6. marta u Beogradu.

Zlato: Srđan Dragišić, 71 kg; srebro: Miloš Cvetković 63,5 kg, Miroljub Nedeljković, 67 kg. I Dalibor Antić, 71 kg.

Osmorica vranjskih boksera, sledećeg vikenda, 12. marta, učestvovaće na prvenstvu Srbije „B“ klase u disciplini ful kontakt.



  • Ostavi komentar