Nedeljković ispred svih

Eko Taxi Vranje

U anketi „Vranjskih“ su učestvovali istaknuti sportski radnici, predstavnici klubova, treneri i navijači. Anketirani su za najbolje izabrali Miroljuba Nedeljkovića, boksera KBK Junior, Vladana Pavlovića, rukometaša RK Vranje i Nenada Trajkovića, fudbalera FK Dinamo.

PRVIH PET



1. Miroljub Nedeljković (KBK Junior) 26
2. Vladan Pavlović (RK Vranje) 24
3. Nenad Trajković (FK Dinamo) 17
4. Igor Stojanović (KMF Vranje) 12
5. Viktor Petrov (OK Mladost) 11

ALEKSANDAR ANTIĆ, trener FK Dinamo
1. Predrag Nikolić (KMF Vranje)
2. Darko Arsić (RK Vranje)
3. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)

DRAGAN ANTIĆ, trener KK Panteri
1. Slobodan Mitić (KK Jug)
2. Nenad Trajković (FK Dinamo)
3. Vladan Pavlović (RK Vranje)

DRAGAN STOJANOVIĆ, FK Pavlovac
1. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
2. Viktor Petrov (OK Mladost)
3. Miloš Tasić (SK Vranje)

GORAN JOVIĆ, trener KMF Vranje
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Miloš Tasić (SK Vranje)

BOBAN PETROVIĆ, rukometni radnik
1. Nenad Tasić (RK Vranje)
2. Žarko Džonov (RK Vranje)
3. Igor Stojanović (KMF Vranje)

BOBAN PAUNOVIĆ, trener OFK Vranje
1. Igor Stojanović (KMF Vranje)
2. Vladan Pavlović (RK Vranje)
3. Nenad Trajković (FK Dinamo)

SRDjAN NIKOLIĆ, sportski novinar
1. Slobodan Mitić (KK Jug)
2. Nenad Trajković (FK Dinamo)
3. Viktor Petrov (OK Mladost)

DAVOR TASIĆ, trener FK Ropotovo
1. Blagoje Zlatanović (KK Jug)
2. Vladan Pavlović (RK Vranje)
3. Nenad Trajković (FK Dinamo)

DEJAN DjORDjEVIĆ, trener ŽOK Panda
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Nenad Trajković (FK Dinamo)
3. Viktor Petrov (OK Mladost

DUŠAN STOJANOVIĆ, trener OFK Vranje
1. Igor Stojanović (KMF Vranje)
2. Nebojša Stajić (FK Dinamo)
3. Vladan Pavlović (RK Vranje)

DUŠAN MILIĆ, sportski radnik
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Miloš Tasić (SK Vranje)

IGOR MLADENOVIĆ, trener KBK Vranje
1. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
2. Jovana Veselinović (ŽOK Vranje)
3. Miloš Tasić (SK Vranje)

JANČA ZLATKOVIĆ, trener KDT Simpo
1. Slavoljub Stojanović (KDT Simpo)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Miloš Tasić (SK Vranje)

JOCA RISTIĆ, sportski radnik
1. Davor Tasković (RK Vranje)
2. Nenad Trajković (FK Dinamo)
3. Slobodan Mitić (KK Jug)

SLOBODAN ZDRAVKOVIĆ, fudbalski trener
1. Miloš J. Tasić (FK Dinamo)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Marjan Djorđević (KMF Vranje)

DEJAN ŠKARIĆ, trener vranjskih ragbista
1. Darko Arsić (RK Vranje)
2. Vlada Stamenković (FK Dinamo)
3. Slobodan Mitić (KK Jug)

ZORAN STANOJKOVIĆ, fudbalski trener
1. Nenad Trajković (FK Dinamo)
2. Dušan Nakić (OK Mladost)
3. Srđan Trajković, ribolovac

NENAD JAKŠIĆ, sportski radnik
1. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
2. Miloš Tasić (SK Vranje)
3. Viktor Petrov (OK Mladost)

SRDjAN MILIĆ, sportski radnik
1. Viktor Petrov (OK Mladost)
2. Katarina Rangelov (ŽOK Vranje)
3. Darko Arsić (RK Vranje)

SLADjAN RADENKOVIĆ, odbojkaški trener
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Nikola Stevanović (KK Jug)
3. Nikola Ranđelović (OK Mladost)

PREDRAG STEVANOVIĆ, sportski radnik
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Darko Arsić /RK Vranje

BRATISLAV VUČKOVIĆ, sportski radnik
1. Katarina Rangelov (ŽOK Vranje)
2. Nikola Ranđelović (OK Mladost)
3. Nenad Trajković (FK Dinamo)

JOVICA ILIĆ, sportski radnik
1. Jovana Veselinović (ŽOK Vranje)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Marjan Janković (KK Vranje)   

MIŠKO VELjKOVIĆ, fudbalski trener
1. Igor Stojanović (KMF Vranje)
2. Aleksandar Cvetković (RK Vranje)
3. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)

SRDjAN PAUNOVIĆ, fudbalski trener
1. Vladan Pavlović (RK Vranje)
2. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)
3. Vlada Stamenković (FK Dinamo)

MOMČILO JOVANOVIĆ, sportski radnik
1. Nenad Trajković (FK Dinamo)
2. Igor Stojanović (KMF Vranje)
3. Darko Arsić (RK Vranje)

GORAN KRSTIĆ, navijač
1. Viktor Petrov (OK Mladost)
2. Miloš Tasić (SK Vranje)
3. Miroljub Nedeljković (KBK Junior)



  • Ostavi komentar