VESTI

Eko Taxi Vranje

Lepota fudbala: FK Prestiž i FK Pavlovac, Ispustili šansu za prvo mesto: FK As

MINI MAKSI LIGA
Pavlovac rasadnik talenata
Lepota fudbala: FK Prestiž i FK PavlovacU Mini maksi ligi, koja broji 32 ekipe, učestvuju i dve ekipe dečaka iz Pavlovca. Zahvaljujući Draganu Stojanoviću Firgi na stadionu u Pavlovcu redovno trenira preko 50 dečaka. U Mini maksi ligi, dečaci FK Pavlovac, rođeni 1999. godine i 2000. imaju u prva dva kola po jednu pobedu i poraz. Savladali su ekipu vranjskog Prestiža, rezultatom 5:3, a izgubili od Vlasine sa 4:0.



 

ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK (ž)
KRAGUJ – VRANjE 1:3
Po setovima: 25:20,14:25,20:25,22:25.
Kraguj: Jeremić, Aleksić, Stojanović, Ignjatović, Živanović, Joksić, Jekić, Čampar Marijana, Došlo, Čampar Marija, Milosavljević.
Vranje: Pozdnjakov, Veselinović, Trajković, Mihajlović, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Neljković, Smiljković, Janjić.
U sledećem kolu ŽOK Vranje dočekuje ekipu ŽOK Leskovac.

 

MOL LESKOVAC
VRANjE 2 – MLADOST 3:0
Po setovima: 25:19, 25:7,26:24.
Vranje 2: Kostić, Nedeljković, Trajković K. Milica, Marković, Mihajlović Tamara, Mihajlović Emilija, Trajković G. Milica, Pejković, Popović, Trajković, Stojanović.
Mladost: Stanković, Mladenović, Stefanović, Stoijlković, Arsić, Veljković, Tasić, A. Nikolić, M. Nikolić, Nedeljković, Zlatković.
U sledećem kolu ŽOK Vranje 2 gostuje ekipi ŽOK Morava iz Vladičinog Hana.

 

FUDBAL: SRPSKA LIGA ISTOK

Rezultati 15. kola: Vlasina – Dubočica 2:1, Hajduk Veljko – Sloga (D) 5:1, Rudar Alpos – Radnički (S) 1:0, Kopaonik – Radnički (P) 1:0, Svrljig – Žitorađa 2:1, Jedinstvo (P) – Radnik 0:0, Car Konstantin – Radnički (N) 0:1, Trstenik PTT – Timok 2:1.
Tabela: Radnički (N) 35, Radnički (P) 30, Radnik 30, Vlasina 27, Dubočica 25, Radnički (S) 23, Kopaonik 22, Jedinstvo (P) 20, Car Konstantin 19, Trstenik PPT 19, Hajduk Veljko 17, Sloga (D) 17, Svrljig 15, Timok 14, Žitorađa 13, Rudar Alpos 10.
Parovi 16. kola: Car konstantin – Radnik, Trstenik PTT – Radnički (N), Svrljig – Radnički (P), Dubočica – Timok, Jedinstvo (P) – Žitorađa, Kopaonik – Radnički (S), Rudar Alpos – Sloga (D), Hajduk – Veljko – Vlasina.

 

FUDBAL: NIŠKA ZONA

Rezultati 15. kola: Morava (VH) 4:3, Mladost (B) – Zaplanjac 3:4, Balkanski – BSK Bujanovac 2:1, Ropotovo – Zloćudovo 2:0, Radan – Pukovac 0:1, Moravac Orion – Pusta Reka 1:2, Moravica (S) – Sloga 1:0, Jedinstvo (B) –Vučje 0:1.
Tabela: Zaplanjac 32, Balkanski (-1) 31, Moravica (S) 31, Pusta Reka 28, Morava (VH) 27, Sloga 27, Pukovac 24, Vučje 22, Mramor 21, Ropotovo 19, Moravac Orion 18, Zloćudovo 18, Radan 17, BSK Bujanovac 16, Mladost (B) 13, Jedinstvo (B) (-1)  -1.

 

FUDBAL: PČINjSKA OKRUŽNA LIGA

Ispustili šansu za prvo mesto: FK AsParovi 14. kola: Pčinja – Bukuroca 3:0 (s.r), Polet – Levosoje 3:0, Mladost – Trešnjevka 3:0 (s.r.), Hajduk – Čelik 0:0, Napredak – Alakince 0:3 (s.r.), Vihor Kondiva – As 0:1 (prekid u 66.min.), Zufo – Ternoci 0:4, Pavlovac – Nebeski anđeli 1:1.
Tabela: Ternoci 37, Alakince 34, Vihor-Kondiva 30, As 29, Hajduk 26, Nebeski Anđeli 23, Napredak 20, Pavlovac 18, Pčinja 18, Zufo 17, mladost 15, Čelik 14, Trešnjevka 13, Bukuroca 8, Polet 7, Levosoje 3.
Parovi 15. kola: Nebeski anđeli    – Pčinja, Ternoci – Pavlovac, As – Zufo, Alakince -Vihor-Kondiva, Čelik – Napredak, Trešnjevka – Hajduk, Levosoje –Mladost, Bukuroca –Polet.

 



  • Ostavi komentar