VESTI

Eko Taxi Vranje

Stasava nova generacija asova: kadeti KK Panteri

KOŠARKA
LIGA REGIONA 8 – KADETI
KK AKTAVIS (Le) – KK PANTERI 112:116



Stasava nova generacija asova: kadeti KK Panteri

Aktavis: Miletić, Lilić 35, Mihajlović 12, Savić 4, Tošić 14, Ilić 7, Jović, Dimitrijević, Grozdanović 24, Garović, Mitić 16, Djurić.
Panteri: Janković, Antić 31, Stojmenović 1, Stanković 7, Kocić 6, Marković 47, Tričković 3, Jančić, Joivanović 12, Trivković 8, Veljković 2.    

 

ODBOJKA: PRVA „B“ LIGA
OK MLADOST – OK PUTEVI 2:3

Rezultati 5. kola: Mladost – Putevi 2:3, Spartak – Obilić 3:2, Novi Sad DDOR – Crnokosa 3:1, Borac – Jagodina 3:0, VGSK – Klek Srbijašume 3:1, Bavanište – Niš 3:1.
Tabela: Spartak 12, Novi Sad DDOR 12, Bavanište 10, Klek Srbijašume 9, Putevi 9, VGSK 9, Borac 8, Obilić 7, Niš 5, Crnokosa 4, Jagodina 3, Mladost 2.
Parovi 6. kola: Crnokosa – Mladost, Obilić – Niš, Klek Srbijašume – Bavanište, Jagodina – VGSK, Putevi – Borac, Spartak – Novi Sad DDOR.

 

KOŠARKA: PRVA SRPSKA LIGA ISTOK
KK JUG – KK KNjAŽEVAC 76:63

Rezultati 6. kola: Jug – Knjaževac 76:63, Kuršumlija – Eko basket 80:86, Prokuplje – Junior 75:77, Napredaki – Jablanica 76:64,  Rtanj – Morava , Mladost – Pirot 79:78, Dimitrovgrad – Nibak 78:62.
Tabela: Napredak 12, Jug 11, Knjaževac 11, Pirot 11, Morava 9, Eko basket 9, Jablanica 9, Junior 8, Prokuplje 8, Mladost 8, Kuršumlija 7, Rtanj 7, Dimitrovgrad 7, Nibak 5.
Parovi 6. kola: Pirot – Jug, Jablanica – Dimitrovgrad, Junior – Napredak MADžI Co, Knjaževac – Prokuplje, Morava – Mladost, Eko basket – Rtanj, Nibak – Kuršumlija.

 

KIK BOKS
Petković rušio redom        

Vranjski bokseri iz KBK Vranje i KBK Junior, osvojili su dva zlata, po jedno srebro i bronzu, na prvenstvu Srbije u lou kiku u „B“ klasi, održanom u Novom Pazaru 6. novembra.
Zlato su osvojili Radomir Nedeljković (54 kg) i Aleksandar Petković (60 kg), srebrom se okitio Negovan Ristić (63,5 k), a bronzom Dejan Mladenović (67 kg)

 

FUDBAL: PČINjSKA OKRUŽNA LIGA

Rezultati 11. kola: Zufo – Pčinja 3:4, Pavlovac – Vihor 1:5, Nebeski anđeli – Napredak 0:0, Ternoci – Hajduk 6:1, As – Mladost (B) prekid u 28. min, Alakince – Polet 3:0 (Sl. rez.), Čelik – Bukuroca 3:0, Trešnjevka – Levosoje 2:1.
Tabela: Vihor 30, Ternoci 28, As 26, Napredak 23, Alakince 23, Hajduk 21, Nebeski anđeli 18, Zufo 13, Mladost (S) 12, Pčinja 12, Pavlovac 11, Trešnjevka 11, Čelik 7, Bukuroca 4, Levosoje 3, Polet 2.
Parovi 13. vanrednog kola, sreda: Pčinja – Levosoje, Bukuroca – Trešnjevka, Polet – Čelik, Mladost (S) – Alakince, Hajduk – As, Napredak – Ternoci, Vihor . Nebeski anđeli, Zufo – Pavlovac.

 

REZULTATI – ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK (M): Radan (Leb.) – Vranje 3:0, žene: ŽOK Majdanpek – ŽOK Vranje 3:1; FUDBAL – SRPSKA LIGA ISTOK: Kopaonik – Radnik 1:2; NIŠKA ZONA – Moravac Orion – Morava (VH) 1:0, Ropotovo – Zaplanjac 1:1, Mramor – BSK Bujanovac 2:0, Mladost (B) – Sloga 1:2; LIGA RIS – Ml. Kategorije – OMLADINCI: Prosoker (Niš) – Dinamo 3:1, KADETI – DUBOČICA – OFK Vranje 0:1.



  • Ostavi komentar