KOŠARKA – LIGA REGIONA 8 – LESKOVAC
PIONIRI
KK MORAVA MECA – KK PANTERI 29:96
Po četvrtinama: 7:26, 6:29, 5:31, 11:10.
Morava meca: Tomić 8, Mladenović 6, Stojanović 2, Jović 1, Vukašinović 2, Stojković 4, Stanojković 8, Hristov, Stanković, Stošić, Ivković.
Panteri: Kostić 4, Veljković 2, P. Arsić 13, Mančev 5, Janković 8, Dimitrović 4, Jančić 17, A. Arsić 4, Krstić, Veličković 15, Mihajlović 16, Dimitrijević 2.
ODBOJKA: PRVA „B“ LIGA
OK JAGODINA -.OK MLADOST 3:0
Po setovima: 25:18, 25:21, 25:22.
Rezultati 4. kola, 30/31.10.2010: Jagodina – Mladost 3:0, Obilić – Bavanište 1:3, Niš – VGSK 1:3, Klek Srbijašume – Borac 3:0, Putevi – Novi Sad DDOR 1:3, Crnokosa – Spartak 2:3.
Tabela: Spartak 10, Klek Srbijašume 9, Novi Sad DDOR 9, Putevi 7, Bavanište 7, Obilić 6, VGSK 6, Niš 5, Borac 5, Crnokosa 4, Jagodina 3, Mladost 1.
Parovi narednog 5. kola, 06/07.11.2010: Mladost – Putevi, Spartak – Obilić, Novi Sad DDOR – Crnokosa, Borac – Jagodina, VGSK – Klek Srbijašume, Bavanište – Niš.
FUDBAL: PČINjSKA OKRUŽNA LIGA
Rezultati 10. kola: Pčinja – Trešnjevka 2:2, Bukuroca – Alakince 1:4, Levosoje – Čelik 3:2, Polet – As 0:2, Mladost (S) – Ternoci 0:4, Hajduk – Nebeski anđeli 1:0, Napredak – Pavlovac 1:2, Vihor Kondiva – Zufo 5:1.
Tabela: Vihor Kondiva 27, Ternoci 24, As 23, Hajduk 23, Alakince 22, Napredak 19, Nebeski Anđeli 17, Zufo 16, Mladost 12, Pčinja 9, Pavlovac 9, Trešnjevka 6, Čelik 4, Bukuroca 4, Levosoje 3, Polet 3.
Parovi 11. kola: Pavlovac – Vihor Kondiva, Nebeski anđeli – Napredak, As- Mladost, Zufo – Pčinja, Trešnjevka – Levosoje, Ternoci – Hajduk, Čelik – Bukuroca, Alakince – Polet.
ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK (Ž)
ŽOK VRANjE – ŽOJ JAGODINA 0:3
Po setovima: 16:25,17:25,15:25.
Vranje: Stojanović, Pozdnjakov, Veselinović, Mihajlović, Ristić, Mikić, Pejković, Djorđević, Rangelov, Novković, Nedeljković, Janjić.
Jagodina: Radojković, Radojević, Petrović, Djurđević, Nedeljković, Tanasković, Stanković, Banđur, Nešić, Pavlović, Savić, Jovanović.
U sledećem kolu ekipa ŽOK Vranje gostuje ekipi ŽOK Majdanpek iz Majdanpeka.
ODBOJKA – MOL LESKOVAC
ŽOK SURDULICA – ŽOK VRANjE II 3:0
Surdulica: Halas, Stosic, Trajkovic, Savic, Kostic, Arizanovic, Savic.
Vranje II::Milica Trajković, Kostić, Trajković K. Milica, Ljubić, Mihajlović, Marković, Stefana Trajković Stefana, Veličković, Popović, Stojanović..
U sledećem kolu ŽOK Vranje II dočekuje ekipu ŽOK Panda iz Vranja.
FUDBAL – SRPSKA LIGA ISTOK
Rezultati 12. kola: Radnik – Rudar Alpos 2:1, Dubočica – Car Konstantin 2:1, Trstenik PPT – Jedinstvo (P) 0:2, Timok – Svrljig 3:1, Radnički (N) – Kopaonik 4:0, Radnik – Rudar Alpos 2:1, Žitorađa – Hajduk Veljko 3:0, Radnički (P) – Vlasina 2:1, Radnički (S) – Sloga (D) 3:1.
Tabela: Radnički (N) 31, Radnički (P) 24, Radnik 23, Dubočica 21, Vlasina 21, Radnički (S), Kopaonik 18, Car Konstantin 16, Trstenik PPT 15, Jedinstvo (P) 15, Hajduk Veljko 14, Sloga (D) 14, Žitorađa 12, Timok 11, Svrljig 9, Rudar Alpos 4.
U sledećem 11. kolu surdulički Radnik gostuje ekipi Kopaonika u Brusu.
FUDBAL – REZULTATI: NIŠKA ZONA – BSK Bujanovac – Ropotovo 2:1, Morava (VH) – Radan 2:1, Vučje – Mladost (B) 4:1. ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK (m): OK Vranje – OK SFS Borac 0:3.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.