Rezultati

Eko Taxi Vranje

ŽOK Vranje - VESELINOVIĆ

ŽOK Vranje - VESELINOVIĆ



ODBOJKA – DRUGA LIGA ISTOK (M)

OK VRANjE – OK DESETKA (Niš) 1:3

Po setovima: 16:25, 21:25, 25:23, 20:25.

Vranje: Ilić, Stojanović, Ristić, Pavlović, Djorić, Daljanin, Cvetanović, Popović, Popović, Stošić, Smiljković.

Desetka: Vučković, Marković, stamenković, Nikolić, Gavrilović, Milošević, Milutinović, Bzenić.

ODBOJKA: DRUGA LIGA ISTOK (Ž)

ŽOK VRANjE – ŽOK MILENIJUM (Niš) 3:1

Po setovima: 25:16, 25:21, 17:25, 25:14.
Vranje: Kostić, Pozdnjakov, Veselinović, Petrović, Trajković, Mikić, Nedeljković, Pejković, Rangelov, Smiljković, Ljubić, Janjić.
Milenijum:Antanasijević, Mišić, Arnautović, Mitić, Stanković, Ilić, Ljubenović, Djorđević, Stojanović, Šošević, Stajković, Jovanović.

ODBOJKA:  MOL LESKOVAC

ŽOK MLADOST – ŽOK VRANjE II 3:2
Po setovima:
25:23, 24:26, 23:25, 25:19, 15:12.
Vranje II: Kostić, Stojanović, Milica Trajković, Marković, Veličković, Stefana Trajković, Mihajlović, Nedeljković, Popović, Milica G. Trajković, Ljubić.
Mladost: Stanković, Mladenović, Stojilković, Stefanović, Arsić, Nikolić, Tasić, Nedeljković, Nikolić, Nedeljković.

KOŠARKA – LIGA LESKOVAC

KADETI

Panteri 2 – BSK JUNIOR 34:64

Po četvrtinama: 6:16, 8:12, 6:21, 14:15.

Panteri 2: Trajković 5, Djorđević 4, Trivković 2, Dimitrijević 2, Stanković, Tasić, Stajić 11, Savić 5, S. Trajković 4, Lazarević, Stamenković 1, Rašić.

BSK Junior: Ž. Stanković 3, M. Stanković, Stoilković 2, Petrović, Zdravković 25, Vasić 6, Rasimović, Božović 13, Marković, Idić 15, Simić, Arsić.

FUDBAL: RIS – OMLADINCI

Dinamo – Jedinstvo (P) 3:2

Strelci: 0:1 – Pešić u 35, 1:1 – N. Spasić u 76. 2:1 – N. Spasić u 77, 2:2 – Anđelković u 79, 3:2 – A. G. Krstić u 81. minutu, Sudija: Jovan Djorđević, Pomoćnici: Darko Djorđević, Luka Stojanović (Vranje)

Dinamo: Dimčić, Gavrilović, L. Spasić, Nastevski, A. Z. Krstić, Djorđević, Mitić, Mitrović, N. Spasić, Stojković, A. G. Krstić.

Igrali su još: Ilić, Tajković.

Jedinstvo (P): Todorović, Milojević, Vukša, Jovanović, Simić, Gajić, Anđelković, Obradović, Lekić, Pešić, Cvetković.

Igrali su joč: Jevtić, Antonijević.

KADETI

OFK VRANjE – RADNIČKI (P) 0:2

0:1 – Dimitrov u 38, 0:2 – Djorđević u 87. minutuz, Sudija: Jovan Djorđević, Pomoćnici: D. Ljubisavljević, Nikola Ničić (Vranje).

OFK Vranje: Vidić, stojković, Cvetković, Djorđević, Milošević, Mitić, Stojković, Stanković, L. Aleksić, Nikolić, I. Aleksić.

Igrali su još: Ničić, Radić, Petrović, Tašković, Jovanović, Stojilković.

Radnički (P): Ilić, Djorđević, Ćirić, Živić, J. Nikolić, D. Nikolić, Kuštimović, Petrov, Madić, Selimović, Dimitrov.

Igrali su još: Davidović, Vlajković.

FUDBAL: PČINjSKA OKRUŽNA LIGA

Rezultati 8. kola: Pčinja – Čelik 1:1, Levosoje – As 1:3, Napredak – Vihor Kondiva 2:1, Trešnjevka – Alakince, Bukuroca – Ternoci, Polet – Nebeski Anđeli, Mladost – Pavlovac, Hajduk – Zufo.

Tabela: Vihor Kondiva 21, Napredak 19, As 17, Ternoci 16, Hajduk 16, Alakince 15, Zufo 13, Nebeski Anđeli 11, Mladost 9, Pčinja 8, Pavlovac 5, Čelik 4, Bukuroca 4, Polet 3, Trešnjevka 1, Levosoje 0.

REZULTATI: FUDBAL – SRPSKA LIGA ISTOK: Radnik – Vlasina 0:1; NIŠKA ZONA – Morava (VH) – Zloćudovo 3:0, BSK Bujanovac – Radan 2:0, Moravica (S) – Mladost (B) 4:2, Vučje – Ropotovo 1:0; RIS – MLADjE KATEGORIJE – Omladinci: Dinamo – Jedinstvo (P) 3:2, Kadeti: OFK Vranje – Radnički (P) 0:2, Pioniri: Vrežina – Dinamo, OFK Vranje – Radnički (P) 0:2;



  • Ostavi komentar