Prva pobeda Vranjanaca

RK Vranje

Rukometaši Vranja ostvarili su prvu pobedu u prvenstvu. Savladana je ekipa Priboja, rezultatom – 29:26. Domaćini su odlično otvorili utakmicu, vodili sa pet golova razlike, a onda se opustili i dozvolili gostima da u 51. minutu povedu. Ipak, odličnom igrom u odbrani, na čelu sa golmanom Kukićem, u finišu meča stvari su postavljene na svoje mesto i ostvarena je očekivana pobeda.

RK Vranje– Zadovoljni smo pobedom, igrom ne u celini, ali vidi se da konstantno napredujemo i da ćemo tek zaigrati kako treba. Zahvaljujemo se publici koja je dala vetar u leđa našim rukometašima, posebno u finišu meča – kaže Goran Ristić, direktor RK Vranje.

U sledećem kolu Vranjanci gostuju ekipi Dinama u Pančevu.

-Idemo na pobedu i očekujemo nove bodove – tvrdi Ristić.

VRANjE – PRIBOJ 29:26

Dvorana SRC Vranje, Gledalaca: 1000, Sudije: Marić (Pančevo), Mašić (Zrenjanin), Sredmerci: Vranje 3 (2), Priboj 4 (3), Isključenja: Vranje 8 minuta, Priboj 4.

Vranje: Kukić (20 odbrana, dva sedmerca), Stamenković 2, Gajić, Pavlović, Džonov, Gavrilović 1, Cvetković, Arsić (1 odbrana), Mrakić 3, Vujović 4, Žakovski, Kalić 11 (2), Tasić 4, Jolović 4.

Priboj: Milojković (10 odbrana, 1 sedmerac), Nešovanović, Vražalica, Agović, Mihajlović, Ilić 2, Šalipur 5 (1), Ivanović 6, Kalfak 1, Radović (6 odbrana), Tomić 5, Popić, Barcelić, Grujičić 7(1).

Igrač utakmice: Kukić (Vranje).

Rezultati 4. kola, 09/10.10.2010: Crvena Zvezda – Vojvodina Železničar 38:29, Smederevo – Planinka Prolom voda 24:31, Partizan – Metaloplastika, odloženo, 3. novembar, Požarevac – Kolubara 23:25, PKB – Crvenka 35:26, Radnički – Jugović Unimet 25:24, Naisus – Dinamo 30:31, Vranje – Priboj 29:26.

PKB 4 4 0 0 129:102 8

Radnički 4 4 0 0 110:96 8

Crvena Zvezda 3 3 0 0 107:76 6

Kolubara 3 3 0 0 87:78 6

Partizan 2 2 0 0 72:44 4

Crvenka 4 2 0 2 105:125 4

Vojvodina Železničar 4 1 1 2 118:124 3

Planinka Prolom voda 4 1 1 2 108:116 3