Zdravstveni centar Vranje objavio je saopštenje za javnost povodom vređanja glavnog i odgovornog urednika portala InfoVranjske.rs Mihajla Stojković od strane jednog od funkcionera ZC-a u Vranju Darka Stanojevića.
Saopštenje prenosimo u celosti i bez dodatnih izmena.
ZC: Preduzećemo sve neophodne mere u skladu sa internim aktima
Zdravstveni centar Vranje se ograđuje od neprihvatljivog i neprimerenog ponašanja našeg zaposlenog Darka Stanojevića, koje je ispoljeno u javnoj komunikaciji na društvenim mrežama, a usmereno prema predstavniku medija.
Apsolutno osuđujemo svaki oblik nepoštovanja, vređanja i neprofesionalnog ponašanja posebno kada dolazi od lica na rukovodećim pozicijama.
Ditrktorijum Zdravstvenog centra Vranje odmah je pokrenuo postupak utvrđivanja relevantnih činjenica i okolnosti u vezi sa ovim događajem.
Ovakvo ponašanje nije u skladu sa Etičkim kodeksom niti standardima profesionalizma koje naša ustanova promoviše i zahteva od svih svojih zaposlenih.
Preduzećemo sve neophodne mere u skladu sa internim aktima i zakonskom regulativom kako bi smo osigurali da se ovakvi incidenti više ne ponove.
Obavestićemo vas blagovremeno o zaključcima i merama koje budu donete.
Zdravstveni centar Vranje čvrsto stoji pri stavu da je otvorena, profesionalna i korektna saradnja sa medijima temelj transparentnog rada javne ustanove.
Želimo da uverimo javnost i predstavnike medija da ćemo učiniti sve što je u našoj moći da se ovakvo ponašanje sankcioniše i da se obezbedi kultura uzajamnog poštovanja u budućnosti.
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.

Podsetimo se – prošle godine je jedna doktorka objavila snimak kompletnih podataka pacijenata na svom Instagramu, a nije ni smenjena ni otpuštena .. Mora se insistirati na punoj odgovornosti Darka, ali i nadležnih u ZC Vranje
Ovaj Darko je čist SNS-ovac,samo da se zna
oglasili ste se posle nedelju dana i posle bruke koja je odjeknula u celoj Srbiji i van granica zemlje dok mladi nemaju posla i odlaze van zemlje iseljavaju se vaši partijski aktivisti od nerada ne znaju šta će izmislili ste neke pozicije kako bih uhlebili sve vaše glasnogovornike na izmišljena radna mesta i za to ih plaćate 150000 od narodnih para jer bez takvih stručnjaka Dom Zdravlje će propadne i na kraju ništa ne će te uraditi bruka i sramota ali vi nemate ni morala ni obraza a možete i pet slava da slavite
nepismeni brica tri dana na naslovnoj strani,bas smo jadni
Došli smo do toga da se piše o frizeru. Sramota, ostavite čoveka na miru, on ima malu maturu, četiri razreda, i funkcioner, sramno. Dokle smo došli, ovde tereba tako vaspitavati decu, samo četiri razreda, i to je to. Sramota me je što sam Srbin
Bla ,bla truć ! Momentalni otkaz , a ne zvona i praporci !
ДА СЕ ВРАТИ НА МАТИЧНО РАДНО МЕСТО-ДА БРИЈЕ ПАЦИЈЕНТЕ И ШИША У ЗЦ.
НИКОЛА, МИЧИ ТОГ МАФИЈАША У ПОКУШАЈУ И ВРАЋАЈТЕ УГЛЕД. ТО СИ ТРЕБАО ПРВОГ ДАНА ДИРЕКТОВАЊА ДА УРАДИШ!
Bravo za ZC!!!!
Kad je Sasa bio direktor ovaj mu je djilkos bio glavni
za Stefana,Dare je i sad glavni,pitaj direktora kako prima platu lekara,zasto i na osnovu cegs ga nagradjuju svaki mesec? to je za privredni kriminal
da dodje inspekcija u ZCV i proveri ko i zasto prima stimulacije i prekovremeni svakog meseca a nije zdravstveni radnik , cist kriminal
Dokle dogura Zoran – Od Dragana Tomića do Darka Bricu. Alal vera