Usamljeni na VRHU: Dinamo JUG slavio u NIŠU

Ministarstvo za evropske integracije

Fudbaleri „Dinamo JUG-a“ pobedili su na gostovanju ekipu Brzog Broda u okviru 11. kola Srpske lige Istok rezultatom 3:0.

U prvom poluvremenu golove za ekipu iz Vranja postigli su Mitrović Jugoslav u 15. minutu, i Stojkovića Aleksandar u 34. minuti igre.

Konačni rezultat postavio je u drugom poluvremenu Savić Nikola u 83. minutu igre.

FK „Dinamo JUG“ nalazi se na 1. pozociji Sprske lige Istok sa 28 bodova iz 11 utakmica, sa ukupnom gol razlikom +21.

Ddrugoplasirana ekipa i glavni konkurent za ulazak u viši rang „Morava 1918“ izgubila na gostovanju u Pirotu.

U 12. kolu Srpske lige Istok, FK „Dinamo JUG“ dočekuje ekipu Jagodine iz istoimenog mesta.

Utakmica je zakazana za nedelju 27. oktobra, 2024. godine na stadionu „Yumco“ u Vranju.