Radniku pobeda izmakla u 90. minutu

Ministarstvo za evropske integracije

Surdulički Radnik je na pripremama u Antaliji u drugoj kontrolnoj utakmici sa Termalikom iz Poljske igrao nerešeno 1:1, poluvreme 0:0.

Surduličani su poveli golom Nedeljkovića u 52. minutu, vodio do samog kraja meča, ali je zbog nespretnosti odbrane u 90. minutu dosuđen jedanaesterac za goste koji je Mesanović uspešno realizovao za konačnih 1:1.

Radnik je bio boli tim, imao je i veći posed lopte i više prilika za golove, ali im je pobeda izmakla u poslednjem minutu meča.

Dušan Đorđević, trener surduličkog superligaša, izveo je na teren protiv Poljaka 22 igrača koji su pokazali da polako, ali sigurno ulaze u takmičarsku formu i iz dana u dan su sve spremniji za prvenstvene okršaje u Super ligi Srbije.

Radnik će naredni kontrolni susret odigrati prvog februara sa Kolosom iz Ukrajine.