Prestiž „PRESTIŽNO“ protiv VARDARA

Pioniri i Petlici škole fudbala „Prestiž“ iz Vranj gostovali su ekipi Vardara u Republici Severna Makedonija.

Pioniri su u odličnoj utakmici izgubili minimalnim rezultatom ( 3:2). Prvo poluvreme je pripalo domaćinu a početnicke greoke su nas kostale lako primljenih golova.U

Drugo poluvreme bolja igra „Prestiža“ koja zaslužuje prelaznu ocenu. Golove za „Prestiž“ postigli su Filip Popović i Tadija Milosavljević, rekli su iz Prestiža.

PETLIĆI

Petlići su ubedljivim rezultatom savladali svoje vršnjke iz Skoplja. Vidjeno je pet prelepih golova (0:5) a mladi Prestižovcii bili su inspirisani i motivisani za igru od prvog minuta. Golove su postigli , kapiten Mitić, dva, Arsić, Jovanović i Sergej Popović

Zahvaljujemo se našim domaćinima na gostoprimnstvu i očekujemo ih do kraja godina na uzvrtane susrete u Vranju, rekao su iz Prestiža.