Pobeda za LIDERSKU POZICIJU: Dinamo JUG bolji od Radničkog

Ministarstvo za evropske integracije

Fudbalski klub Dinamo JUG iz Vranja, pobedio je ekipu Radničkog iz Pirota sa 2:0 (1:0), u okviru 6. kola Srpske lige ISTOK.

Golove za Dinamo JUG postigli su Anđelković Zlatko u 22. minuti igre, da bi konačni rezultat postavio u 88. minutu Aleksandar Stojković fantastičnim lobom.

Dinamo JUG trenutno se nalazi na 1. poziciji na tabeli Srpske lige ISTOK sa 13 osvojenih bodova iz šest kola.

U dosadašnjem delu prvenstva Dinamo JUG postigao je najviše golova u sezoni, čak 14, dok je golman „žutih“ svega pet puta vadio loptu iz mreže.

Bonus video: FK Dinamo – Radnički Pirot: Vranjanci bolji

Najbolji strelac lige i dalje je Aleksandar Stojković koji je do sada postigao pet golova za Dinamo JUG u 6. kola Srpske lige „ISTOK“.

U narednom kolu igrači FK „Dinamo JUG“ odlaze na gostave ekipi Đerdap koja se nalazi na dnu tabele sa svega tri osvojena boda iz šest utakmica.