Oglasio se i „Senta“ nakon požara: Kada su životi u pitanju nema tu „jeftinih poena“



Predsednik opštine Vranjska Banja i poverenik Gradskog odbora SNS-a u Vranju, Dragan Sentić Senta oglasio se dan nakon požara koji su zahvatili i ovu gradsku opštinu.

Saopštenje Dragana Sentića Sente prenosimo u celosti i bez dodatnih izmena.

Senta: Kada su životi u pitanju nema tu „jeftinih poena“

Kada prihvatite da stanete na čelu opštine onda prihvatate i odgovornost za sve ljude koji tu žive. Hvala svima na rečima podrške, hvala i na kritici.



Iskreno, moje primarno zanimanje mi je sinoć i danas pomoglo, ali sve i da nisam znao kako se to radi opet bih bio tamo sa svojim sugrađanima.

Nego, ovde nije reč o meni, ovde je reč o vatrogascima, policajcima i o čoveku koji ima privatnu firmu i kamion koji je bez reči vozio u blizini vatre… Reč je svakom dobrom čoveku koji je sinoć bio sa nama u okolini Banje i pomogao.

Kada su životi u pitanju nema tu „jeftinih poena“, skupa su to dela, a to razumeju samo ono koji su ta dela činili.

Hvala još jednom i čuvajmo naš grad i našu Banju.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



    1. СРБИН 28/07/2025
    2. vranjska Banja 79 28/07/2025
    3. Supermen 28/07/2025
    4. Zoran 28/07/2025
    5. Skender 28/07/2025
    6. jovan 28/07/2025
    7. Zika elektricar 29/07/2025

    Ostavi komentar