Javno komunalno preduzeće „Komrad“ Vranje raspisalo je novi tender, ovog puta, povodom nabavake dobara „rezervnih delova“.
Ovog puta vrednost tendera iznosi 30.000.000,00 RSD ili oko 255,754 EUR.
Za ovaj novac, direktor Komrada, Zoran Dimitrijević nabaviće 27 rezervnih delova za mašine u vlasništvu ovog Javno-komunalnog preduzeća.
Najjeftiniji rezervni delovi koji će biti nabavljeni su „rezervni delovi za kultivatore“ u vrednosti od 80.000,00 dinara.
Dok najskuplji deo ovog javnog poziva odnosi se na stavku „Rezervni delovi za teretno vozilo marke Iveko“ u vrednosti od 5.8 miliona dinara.

BONUS VIDEO: Direktor Komrada napao novinarku na deponiji „Meteris“
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.
Ljudi moji! Da li vi shvatate da se ova ekipa koja je pre neki dan uhapšena tereti za krađu 115 miliona dolara, alo!!!! Još jednom ću napisati 115 miliona dolara!Ovaj naš lokalni ćaci sitna riba ali bi trebalo da se tužilaštvo i inspekcija pozabavi poreklom njegove imovine osim ako nema tetku u Kanadi.
Naglo se krade sad jer osecaju da je dosao kraj sluzbovanju.
A treba da znaju da ce se kad tad odgovarati za sumljive nabavke,uvecane cene i placene racune bez isporucenih delova.
Kad tad sve dodje na naplatu.
Zoki rešio si da turiš katanac na Komrad. Će te prozovu Srećko Katanec od milošte.
Simpova škola nema šta.
Lepo te Dimitrijeviću naučio Disić .
Ua lopovi …svi redom u prdekanu ! Sve im malka …sitku nemav ,amn više ….Zoke povuči ručnu !
Pustaju ga niz vodu…
da sam ja direktor nabavio bi delove za 3 miliona evra ovo je sitna nabavka
Dobar dečko više puta smo klopa li zajedno…. Francika
ovo je kradja veka ovi svi da idu u apsu