U veoma zanimljivom meču igrači KMF Vranje zabeležili su izuzetno bitnu pobedu protiv ekipe KMF Novi Pazar od 4:1.
Posle nekoliko propuštenih šansi na obe strane, poveli su gosti u 11. minutu a strelac je bio Sadović.
Domaćin dolazi do izjednačenja u samom finišu prvog poluvremena iz penala, a strelac je Predrag Nikolić.
Borbeno je bilo i u drugom poluvremenu, domaćini su svoje šanse iskoristili i poveli sa 2:1, a nedugo zatim i uvećali prednost na 3:1, golovima Igora Stojanovića u 29. i Nikole Dodića u 32. minutu. Gosti su u finišu krenuli na sve ili ništa bez golmana, ali im to nije donelo povoljan rezultat.
Odličnu igru u finišu krunisao je Predrag Nikolić svojim drugim golom nekoliko sekundi pre kraja meča.
– Zaslužena pobeda, što se tiče prvog poluvremena odigrali smo u grču, međutim brzo smo se vratili i izjednačili, a u drugom poluvremenu smo promenili način i stil igre. Presudio je drugi gol, kada smo poveli sa 2:1, naterali smo protivnika na otvoreniju igru i sa dva gola kaznili smo Pazarce. Moram pohvaliti našeg golmana koji je kod rezultata 2:1 skinuo dva zicera – rekao je posle meča trener Vranjanaca Goran Jović.
Najiskusniji domaći igrač Davor Tassić čestitao je gostima na na prikazanoj igri, iz opasku da je KMF ovu utakmicu odigrao „ izuzetno zrelo i zasluženo pobedio“.
– Prva sledeća utakmica je protiv Konjarnika, možda jedna od najbitnijih u ovom delu prvenstva, spremamo se za nju i nadamo se najboljem – rekao je Tasić.
NIV
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.