Surdulički superligaš Radnik predstavio je javnosti tri nova pojačanja u zimskom prelaznom roku – dvojicu štopera, Tomislava Pajovića i Ivana Kričaka, kao i mladog napadača Bogdana Stamenkovića.
Sportski direktor Surduličana Darko Gašić nije skrivao zadovoljstvo angažmanom sa trojicom odličnih fudbalera.
– Najzvučnije ime je Pajović, on je svojevremeno bio u beogradskom Partizanu, ali će nam značajno pojačanje biti i standardni prvotimac beogradskog Sinđelića Ivan Kričak, pa će odbrana Radnika dobiti na stabilnosti i snazi – poručio je Gašić.
Mladi Bogdan Stamenković, dete Surdulice, sa 12 godina otišao je iz rodnog grada i do nedavno igrao za subotički Spartak.
– Uvek je lepo vratiti se kući, a posebno kad je u pitanju Stamenković koji će biti budućnost Radnika – zaključio je Gašić.
FK Radnik su napustila petorica igrača, dvojica, Žarković i Mladenović su igrači sa većom minutažom, a sa manjom minutažom iz kluba su otišli Radović, Džemailji i Čubrilo.
S. Kostić
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.