TEŠKO POVREĐEN u napadu CEPANICOM



Pripadnici MUP-a u Vranju uhapsili su Z. M. (2002) i A. A. (2002) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo ugrožavanje sigurnosti, saopštila je policija.

Prema saopštenju, oni se sumnjiče da su utorak 18. avgusta ove godine, u večernjim satima, nakon kraće rasprave fizički napali muškarca (41) iz Vranja.



Z. M. se sumnjiči i da mu je naneo povrede drvenim predmetom, pa će protiv njega biti podneta i krivična prijava za krivično delo teška telesna povreda.

Pretpostavlja se da je taj drveni predmet u stvari cepanica, koja je bila najbliža jednom od uhapšenih u trenutku svađe.

Po nalogu zamenika tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužilaštvu.

NIV

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar