RADNIK savladao ruskog premijerligaša



U prijateljskom susretu u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, fudbaleri Radnika savladali su ekipu Rubina iz Kazanja, člana Premijer lige Rusije, sa 1:0.

Strelac jedinog gola na ovom prijateljskom meču bio je Đorđević u 90. minutu.



U zanimljivoj i borbenoj utakmici, fudbaleri surduličkog superligaša pokazali su da su već sada spremni za start jesenjeg dela šampionata u Super ligi Srbije i da će u domaćem prvenstvu igrati značajnu ulogu.

Trener Radnika Mladen Dodić isprobao je na meču sa Rubinom gotovo sve igrače na koje računa za predstojeći šampionat i može da bude zadovoljan formom većine fudbalera koji su se dostojanstveno i požrtvovano suprostavili timu iz Kazanja koji igra zapaženu ulogu u Premijer ligi Rusije.

Fudbaleri Radnika, nakon desetodnevnih priprema u Surdulici, nastavili su sa treninzima u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi, gde su im na raspolaganju idealni uslovi za nastavak priprema.

Jesenji deo šampionata Super lige Srbije startuje 21. jula.

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar