,
, 
Tačno nedelju dana je prošlo od nekakve, izgleda neleglne zabrane parkiranja u krugu ZC Vranje, a od te odluke nije ostao ni kamen na kamenu, osim za pacijente koji sada sa velikim teškoćama prolaze kolima na bilo kakvo lečenje.
Važi zabrana, dakle, za pacijente, zbog kojih i postoji zdravstvo u Vranju, ali ne važi za odabrane miljenike direktorke Antić i SNS-a.
Tako, recimo, čitalac Info Vranjskih uslikao je džip glavne sestre Jasmine Ristić parkiran u krugu ZC-a.
Da li je to Ristićeva toliko neophodna pa zauzima mesto nekog težeg pacijenta, invalida ili nekog preko potrebnog službenog vozila?
Opet, da ne ostane glavna sestra sama, tu je i kombi koji prodaje gaće, podmajce i peškire.
Ili ZC Vranje bez ovih potrepština ne može da funkcioniše, ili direktorka Antić ne zna da radi svoj posao, ili je u pitanju čista korupcija?
Kad smo već kod korupcije, otkud sestri Ristić novac da kupi makar ovaj polovan džip BMW X3, plaćen u Pirotu, spekuliše se, 9.500 evra?
Bilo koja druga sestra, da se ne priča o radnicima, recimo, „Jumka“, morala bi naučiti kamen gristi, pa štedeti desetak godina, pa tek onda tako podnoviti svoj vozni park.
A sestra Ristić je glavna tek nešto malo manje od dve godine, dok joj je suprug, opet zahvaljujući SNS-u, zapošljen na naplatnoj rampi pre manje od godinu dana.
Od kojih su to para našli novca da kupe ovakvu alu od džipa, pa još da ga parkiraju u sred zabrane parkiranja u ZC Vranje?
Da, odgovor je točan – oni su članovi SNS-a.
Možda ste i vi član, a ako niste brzo po učlanjenje, jer je to, očigledno, kao da krenete na kiosk da uplatite sedmicu na lotou.
Pošto stranka ostaje slepa i nema na ovakva dešavanja, možda s i vama posreći.
Ko će vas, naime, zaustaviti?
SSB
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.
