KORONA: Preminula još dva Vranjanca



U vranjskim kovid bolnicama preminula su još dva pacijenta, kaže se u saopštenju od četvrtka iz Kliničkog centra u Nišu.

Prema saopštenju, u tri kovid bolnice u ZC Vranje ukupno je hospitalizovan 78 pacijent, a kod njih 56 je potvrđeno prisustvo virusa.



Među hospitalizovanim pacijentima, nema dece zaražene virusom Covid -19, kaže se u saopštenju.

Koliko je situacija na jugu Srbije nestabilna pokazuje i deo saopštenja prema kome su u kovid objektima KC Niš hospitalizovana 242 pacijenta, dok je kod njih 167 potvrđeno prisustvo virusa.

Od ukupnog broja hospitalizovanih, potvrđenih pacijenata, 11 su priključena na aparate za veštačku ventilaciju i nalaze se u jako teškom opštem stanju, kaže se u saopštenju.

U ZC Lekovac u kovid bolnici, trenutno je hospitalizovano 71 pacijent, a kod njih 42 je potvrđeno prisustvo virusa.

NIV

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar