Remi Morave iz Vladičinog Hana obeležio je 33. kolo Srpske lige «Istok», a uspešna je bila i Pčinja u Trgovištu gde je pobedila Topličanin iz Prokuplja.
Morava je u gostima sa Trstenikom PPT igrala 1:1, poluvreme 0:0, osvojivši bod u susretu sa timom koji je na 10. mestu na tabeli sa 50 bodova.
Posle ovog kola Morava je i dalje na 18. poziciji sa 25 bodova, a u narednom 34. kolu na svom «Kunjaku» u Vladičinom Hanu dočekuje ekipu Kablova iz Zaječara, koja je na 19. pretposlednjem mestu na tabeli sa 15 osvojenih bodova.
Pčinja je kao izraziti favorit zabeležila pobedu u Trgovištu nad ekipom Topličanina sa 2:0, poluvreme 1:0.
Posle ovog kola srpskoligaš iz Trgovišta je na visokom petom mestu sa 57 bodova, a u narednom 34. kolu Pčinja gostuje u Popovcu, gde je dočekuje domaća Budućnost, drugoplasirana ekipa na tabeli sa 72 osvojena boda.
NIV
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.