Darko Gašić, sportski direktor surduličkog superligaša Radnika, objasnio je brzu reakciju kluba nakon odlaska doskorašnjeg šefa stručnog štaba Sime Krunića.
– Morali smo brzo da reagujemo, pa smo angažovali mladog stručnjaka Slavoljuba Đorđevića, nekadašnjeg fudbalera i kapitena Crvene zvezde i trenera omladinske selekcije našeg najtrofejnijeg kluba. Ugovor sa Đorđevićem važi do kraja sezone – saopštio je Gašić.
Sportski direktor Surduličana obavestio je javnost «da je ekipa Radnika na čelu sa novim trenerom na minipripremama od pet dana u Vrnjačkoj Banji, a u želji da na najbolji način bude iskorišćena pauza u šampionatu Super lige zbog obaveza reprezentacije Srbije u Ligi nacija Evrope».
Novom šefu stručnog štaba Radnika u radu će pomagati novi pomoćnici Igor Delibašić i Predrag Ranđelović, a iz starog stručnog štaba radiće Dejan Đuričić, treneri golmana Nebojša Kostić i Slaviša Arizanović, dok će o kondiciji brinuti Vladan Pavlović.
U međuvremenu, klub iz Surdulice napustio je brzonogi krilni igrač Boban Georgijev, koji se preselio u redove Borca iz Banjaluke.
NIV
Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.