FK Radnik suspendovao trenera osumnjičenog za pedofiliju

Uprava surduličkog fudbalskog superligaša Radnika suspendovala je s posla trenera A. F. nakon što ih je policija obavestila o slučaju trenera mlađih kategorija, koji je pod sumnjom zbog nedozvoljenih polnih radnji nad maloletnikom od 13 godina, članom mlađih sastava u klubu.

Gotovo istovremeno, Osnovno javno tužilaštvo u Vladičinom Hanu nakon privođenja A. F. od strane policije, odredilo mu je pritvor do 30 dana.



OJT u obrazloženju navodi «da je osumnjičenom treneru određen pritvor zbog inkriminisanih radnji nad maloletnikom koje mogu da se okvalifikuju kao nedozvoljene polne radnje».

Osumnjičeni A. F. se u izjavi policiji branio tvrdnjom «da se šalio sa dečacima i da nije imao nameru da sprovodi nedozvoljene polne radnje».

Ovaj trener «šaljivdžija» je žitelj Vladičinog Hana i odbornik u lokalnoj opštinskoj skupštini na listi SNS pod nazivom «Za našu decu».

NIV

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar