Finale Kupa u okrugu: Na tronu Alakince ili Banja



U finalu Kupa Pčinjskog okruga u sredu 26. maja sastaće se u Surdulici Alakince i Vranjska Banja, članovi Zone «Jug».

Fudbaleri Alakinca su favoriti u finalnom meču Kupa Pčinjskog okruga, drugi su na tabeli Zone «Jug» sa osvojenih 48 bodova, a Vranjska Banja je deveta sa 38 bodova.



Alakinčani i Banjčani se slažu da je tim iz istoimenog sela kod Surdulice favorit samo na papiru, jer su u takmičenju za Kup iznenađenja uvek moguća.

Iz oba kluba učesnika finala Kupa Pčinjskog okruga najavljuju najjače moguće sastave na utakmici i obećavaju maksimalno zalaganje i borbenost svih fudbalera sa željom da se osvoji dragoceni trofej.

Alakince je posebno motivisano činjenicom da ovaj klub nikada nije osvojio trofej u Kupu, ali ni Banjčanima ne nedostaje motiva da još jednom u svojoj istoriji podignu pehar na kraju najmasovnijeg fudbalskog nadmetanja.

Utakmica između Alakinca i Vranjske Banje u finalu Kupa Pcinjskog okruga igraće se u sredu 26. maja na Gradskom stadionu u Surdulici sa početkom u 20 sati pod svetlošću reflektora.

Pobedniku finalnog susreta pehar će predati predstavnic Fudbalskog saveza Pčinjskog okruga.

NIV

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar