BULATOVIĆ: Savest mi je ČISTA



Gradski odbor SNS-a u Vranju održao je svoju prvu godišnju konferenciju za novinare a povodom rada te stranke  u godini na izmaku.

Slaviša Bulatović, predsednik GrO SNS i narodni poslanik, naglasio je da mu je povodom situacije u odboru „savest potpuno čista“ i da je zadovoljan načinom na koji je GrO funkcionisao u 2017. godini.



– O radu ovog odbora, i o tome da li je rad na nivou na kojem treba da bude, brigu vodi Izvršni odbor, tako da ću ja taj deo posla da prepustim Draganu Stevanoviću, predsedniku Izvršnog odbora, i centrali stranke – kaže Bulatović.

Bulatović NELEGALNO na čelu VRANJSKIH NAPREDNJAKA?

On je naglasio da je GrO „dobro odradio predizborni miting u predsedničkoj  kampanji“, te da je za  ovašnje naprednjake bila „velika čast da iz Vranja krene predsednička kampanja“.

– Ono što je sigurno obeležilo tu kampanju je zbližavanje GrO SNS-a sa GrO Socijalističke partije Srbije. Tada smo imali prvi zajednički sastanak posle i više nego burne kampanje za lokalne izbore – podseća Bulatović.

Rukovodstvo SPS je, prema njegovim rečima, zaista korektno i takva saradnja traje i danas.

– Pohvalio bih njihov rad u lokalnoj skupštini gde su kao predstavnici opozicije i više nego konstruktivni. U kom god pravcu ubuduće išla naša saradnja, da li će oni biti deo vlasti ili ne, i dalje će međusobna saradnja biti konstruktivna, pre svega kada su ineresi građana u pitanju – ističe Bulatović.

Je suis Bulatović

Bulatović nije propustio priliku da napadne Vranjske, sasvim neosnovano pred novinarima ustvrdivši da su GrO SNS-a, funkcioneri pa čak i članovi stranke, bili „izloženi lažima, izmišljotima i uvredama od strane lokalnog medija“.

– Ali, u tom trenutku je došlo do izražaja ono što je najveći uspeh Gorana Nikolića i mene otkad smo postavljeni za poverenike 2014. godine, a to je jedinstvo u gradskom odboru. Mi smo u 2017. godini na svim sednicama Gradskog odbora sve odluke doneli jednoglasno. Ono što nas čeka u narednom periodu je da to jedinstvo čuvamo i radimo na njegovom jačanju – ističe Bulatović.

KAD SNS ZAPOŠLJAVA: Jedinstveni, a ne mogu očima da se gledaju!

J. Ristić

Pratite InfoVranjske.rs i na Facebook stranici portala.



  • Ostavi komentar